Wpis z mikrobloga

@Nale: na moje szczęście nie jestem w żadnym związku, mało tego, swego czasu miałem bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym też mam koleżankę z analizy w kontaktach, wiec wiesz... Ale nadal uważam że to dziwne, rozumiem oczywiście zadzwonienie, jak się nie ma telefonu innego, ale żeby tak na codzień z niego korzystać - dla mnie to już jest grzebanie/sprawdzanie/kontrolowanie. No bo po co ci czyjś telefon
@fizzly: jeżeli mówimy o poważnym związku to raczej nie zwraca się na to uwagi. Ja w każdym razie nie zwracałem. Jak musisz coś sprawdzić, zapauzować netflixa, przełączyć muzykę, cokolwiek, jak ten telefon jest bliżej to cyk i załatwione. Jak nie ma żadnej intencji grzebania/sprawdzania/kontrolowania to wszystko jest ok, ale obie osoby muszą sobie ufać.
@Nale: Związek jak związek ale w telefonie możesz mieć też prywatną korespondencję od znajomych. Wkurzyłabym się gdybym np napisała koleżance, że mam hemoroidy, a okazałoby się, że to akurat jej chłopak korzystał w tej chwili z jej telefonu (bo był bliżej niż jego) i przez przypadek odczytał wiadomość.

Mnie np stresuje nawet jak moja mama bierze do ręki mój telefon, mimo że przecież nie mam drugiej mamy na boku xD Po
Wkurzyłabym się gdybym np napisała koleżance, że mam hemoroidy, a okazałoby się, że to akurat jej chłopak korzystał w tej chwili z jej telefonu (bo był bliżej niż jego) i przez przypadek odczytał wiadomość.


@lubiegrzeski: no to mów jej o takich rzeczach w cztery oczy ¯\_(ツ)_/¯ równie dobrze może akurat pokazywać komuś filmik ze śmiesznymi kotami i wyskoczy wtedy powiadomienie o Twoich hemoroidach
@4pietrowydrapaczchmur: No to zawsze może mnie zapytać czy nie mam nic przeciwko by mu powiedziała ;) Nie ma takiej opcji jeśli typek sam bierze w łapę jej telefon.

@Mizebo: Nie chcesz tego widzieć, są paskudne :<

@MadIen: Mieszkam na drugim końcu kraju i hemoroidy zdążą mi zjeść odbyt zanim się spotkamy. Potrzebuję porady natychmiast. Powiadomienia z reguły nie wyskakują podczas oglądania filmiku. Trzeba zjechać palcem w dół i je
@4pietrowydrapaczchmur: Właśnie o tym mówię. Nie dowiedziałby się, gdyby nie używał jej telefonu. Napisałam wiadomość do niej, a nie do nich. Teraz mogę ją winić za zdradzenie mojego sekretu i zakończyć wieloletnią przyjaźń. Mi zostanie Marcin, a jej chłopak, który nie szanuje prywatności ( ͡° ͜ʖ ͡°)