Wpis z mikrobloga

Ale jemu raczej chodzi o sam czynsz.

Nie wiem jakby to mialo dzialac, ale stwierdzil, ze oni te mieszkania dostają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Proxima_Centauri: jak biedny minister ma przeżyć za 6k msc. Chlip chlip. Dobrze że mu trochę skapnie z 419 000 000 zł które PiS wydało na premie. Prawie pół miliarda złotych zostało wydanych na premie.
  • Odpowiedz
Jak ja uwielbiam te posty o polityce. Omijam szerokim łukiem ale coś mnie tchnęło.
Mam lvl 36 ale od dziecka wiem jedno. Ze jak nie zadbasz o siebie to nikt o ciebie nie zadba.
Czy nikt z was nie rozumie ze polityka to biznes!!! Przecież taki polityk nie wstaje rano i nie myśli co tu zrobić dla kogoś tylko najpierw dla siebie itd (co oni z kosmosu przylecieli albo jacyś swietojedyni ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uytx:

jestem ciekaw miny osób którę zarabiają 2,2

A ja jestem ciekaw min osób, które zarabiają 1600 bo #!$%@? są tępakami i nic im się nie chce poza siedzeniem w gównopracy. Ok Duda pieprzy głupoty i jest oderwany od rzeczywistości, ale kurna- wyciąganie wszędzie argumentu polaka-robaka na najniższej, na której najczęściej siedzi na własne życzenie, to jest fikoł 10/10 z paraolimpiady...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suns: jest taka spółka zajmująca się budowaniem mieszkań+ i ta spółka posiada również mieszkania pod wynajem dla pracowników i takich oto ministrów, gdzie zapewne płacą grosze za wynajem ;) pozdr.
  • Odpowiedz