Wpis z mikrobloga

  • 16
@Brother_of_Steel widzę, że trzeba do ciebie łopatologicznie, żeby zaskoczyło - w żadnym miejscu cię nie obraziłam, a ty już zdążyłeś mi zrobić analizę psychologiczną.

Pisanie pod gówno zdjęciem "zdjęcie roku", żeby podbić niby heheszkowość owego gówno zdjęcia jest cringem na poziomie bezbekowych wujaszków, co się dossali do fejsa i chcą zrobić ze swojej tablicy karuzelę śmiechu dla innych bezbeków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mollina: dlaczego to jest gówno zdjęcie kochanie? Bo dalej unikasz odpowiedzi na pytanie? I dlaczego obrażasz wszystkich co to plusują, ale przecież mnie nie obraziłaś. Weź ty może się zastanawiaj nad tym co piszesz.
Co takiego strasznego jest w tym zdjęciu, że użytkownicy którzy to udostępniają, to bezbeki, wujaszki i inne epitety którymi mnie również obrażasz? Umiesz na to odpowiedzieć, czy jesteś tylko chamem co obraża?
  • Odpowiedz
@om606: - ty Jamusz patrz pedały!!
- no hue hue
- a jacy zadowoleni!!
- no pedały w dupala se rzeczy wsadzają
- ty Janusz a kiedy ostatnim razem ty byłeś taki zadowolony ze swoją Grażynką??
- a to będzie przed 2 dzieckiem czyli 25
  • Odpowiedz
  • 11
@Brother_of_Steel odpowiedziałam w dwóch miejscach i więcej nie zamierzam, bo widzę, że jesteś jednym z tych dokładnie Januszy, którzy do obcych kobiet zwracają się per "kochanie". Tak, teraz cię obrażam, bo uważam to za absolutnie obrzydliwe.

To jest moje zdanie i moje skojarzenia. Jeżeli cię to obraża, to nie mój problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mollina: powiedziałem tak, żeby cię obrazić, bo nie szanuje ludzi, którzy mają jakieś dziwne skojarzenia po obejrzeniu obrazka i mają o te skojarzenia pretensje do innych. Naprostuj sobie mózg najpierw, to może zrozumiesz.
Jesteś przy tym chamem, który uważa, że jak się z czymś nie zgadza, to może kogoś obrażać. I tyle na Twój temat, chamska babo.
  • Odpowiedz
przecież to jest taki cringe i Januszowy humor... Wyobrażam sobie jak jacyś faceci po 50 to udostępniają


@Mollina:
Przekroczyliśmy tzw. cringe krytyczny i teraz na nowo to jest śmieszne. Licznik przekręciło i zatrzymało się w połowie nowego obrotu - krótko mówiąc umiarkowanie śmieszny memes.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sashey_Away: zdziwiłbyś się. Ja wprowadzam ludzi z równowagi na żywo.
Się kulturalny znalazł, wyzywasz mnie od typiarzy, ale ja mam księcia po stopach całować. Zacznij kolego od sobie.
A jak już jesteśmy w temacie, to zapytałeś kierownika co go tak śmieszy? Zareagowałeś na to? Bo jak na razie, to widzę jakiegoś chama, co w internecie jest mocny. Więc mówię sprawdzam? Zrobiłeś coś?
  • Odpowiedz