Wpis z mikrobloga

  • 30
@marv0oo trochę dystansu do tego co mówi. Taka jego rola żeby sie nie zgadzał (mowil o tym w programie) inaczej wywiad bylby nudny, a tak przynajmniej można się dowiedzieć na temat argumentacji takich i takich postanowień/decyzji/stanowisk.
  • Odpowiedz
@marv0oo: do formatu - jest to Kanał Sportowy, który zaprosił do luźnego programu jednego z kandydatów na prezydenta (chyba nigdzie indziej nie spotkałem się z tak obszernym wywiadem wideo z Żółtkiem); Stanowski, aby otrzymać klarowne poglądy i argumenty od gościa, stawał w opozycji właściwie do wszystkiego;
co do powielania głupot - to co ma Stanowski do tego? ma mówić głupim ludziom, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie i zdroworozsądkowo, na którą
  • Odpowiedz
@LubieDiscoPolo nie, ma nie gadać bzdur typu "narkotyki są złe bo mój synek pójdzie do sklepu i zostanie ćpunem" bo wielu ludzi wierzy w takie pierdoły. Jakby tak było to 100% ludzi by było pijakami i palaczami
  • Odpowiedz
@marv0oo: jeżeli ktoś wierzy w takie zero-jedynkowe postawienie sprawy, to gadanie Stanowskiego tego nie zmieni; to nie jest kanał publiczny, tylko prywatny - mogą mówić, co chcą (w granicach prawa i wolności słowa), a jeżeli ktoś ma problem z rozgraniczeniem pewnych spraw, to nie jest wina Stanowskiego;
na moje Stanowski zrobił wszystko, aby program był jak najciekawszy i zmusić kogoś do argumentacji poglądów, a nie puste słowa "Damy więcej, będzie
  • Odpowiedz
@LubieDiscoPolo: dokładnie, sam lubię stosować taki zabieg w rozmowie. Sprawia mi dziwną przyjemność jak czasami ludzie zaczynają się gotować ze złości a ja w głębi serca zgadzam się z ich poglądami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą takie podejście w mediach jest bardzo dobre moim zdaniem. Podanie pewnych argumentów a później ich obalenie działa dużo lepiej niż jakby oboje wyznawali jeden światopogląd i sobie tylko potakiwali.
  • Odpowiedz