Wpis z mikrobloga

Ehh, #!$%@? jest życie z fobią społeczną... Pomóż ktoś, chcę jutro wybrać się do galerii kupić garnitur, czy ja muszę znać jakiekolwiek swoje wymiary inne niż wzrost? Jak mam się ubrać? xD mogę iść w zwykłych spodniach i koszulce, czy nie wypada? Czy ktoś mi tam jakkolwiek pomoże? ( ͡° ʖ̯ ͡°) widziałem że w galerii w moim mieście jest Vistula, ma całkiem dobre opinie, kurde trochę się cykam... To jednak nie to samo co wejście do jakiegoś h&ma i kupienie kilku koszulek... Dajcie jakieś rady co robić żeby nie wyjść na jeszcze większego debila niż zapewne wyjdę xd

Btw, warto iść samemu czy lepiej z kimś? Meeh...

Dopisał bym jakieś tagi, ale z szacunku do nocnej tego nie zrobię
  • 8
@Sempaaj: Samemu. Vistula i Bytom są spoko. Możesz poszukać na necie/wykopie polecanych modeli garniaków.
Pani ściągnie z Ciebie miary i pomorze dobrać odpowiedni rozmiar. Licz się z poprawkami w stylu skrócenie rękawów/nogawek, zwężanie.
@Sempaaj: Ostatnio gdy byłem po nowy gajer, facet (chyba z centymetrem w oczach) zmierzył tylko obwod w pasie i wzystko potem leżało idealnie, a to był janusz z targowiska. Może to właśnie lepsza opcja niż zakup w galerii, gdzie jesteś zdany na jakies niedoświadczone dorabiające studentki.