Wpis z mikrobloga

Mireczki, teraz muszę Was chyba prosić o pomoc. Jeśli dostałem dwa pakiety wyborcze, to rozumiem, że mogę oddać dwa głosy? I wtedy głosuję dwa razy na tego samego kandydata, czy mogę na dwóch różnych i głos doliczą temu, który będzie miał szansę na drugą turę? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cieszę się, że te wybory są tak dobrze zorganizowane.

#wybory #afera #holandia
Pobierz Amfidiusz - Mireczki, teraz muszę Was chyba prosić o pomoc. Jeśli dostałem dwa pakiet...
źródło: comment_1593038081yrpOB63q6nxodv7zvgHKHw.jpg
  • 15
@Amfidiusz

Nigdzie nie podpisuję, że oddaję tylko jeden głos.

He? Twoje oświadczenie to nic innego jak zarejestrowanie oddania głosu. Kolejna rejestracja jest niemożliwa, zaś karta do głosowania jest nieważna.
@Volki a formularz wpisania się na listę wyborców kilka dni temu nie był już oświadczeniem, że przebywam w Holandii? Jeśli będą się przykładać do sprawdzania tych oświadczeń w taki sam sposób, jak sprawdzali spis wyborców, to mam wątpliwości co do sposobu przeprowadzenia tych wyborów.

Czyli mówisz, że wybiorą tę kopertę z moim głosem, która szybciej dojdzie do ambasady? To ciekawa loteria się zapowiada :)
@Amfidiusz Spis wyborców to tylko spis wyborców. Naprawdę trzeba takie rzeczy tłumaczyć, że to nie oznacza, że faktycznie zagłosowałeś? Co jest z wami?