Wpis z mikrobloga

Kodeina już nie jest taka fajna :( jak robiły mnie dawki 150,300,450 to powodały eurofię, błogostan, motywowały do wszystkiego(sprzątanie,remonty, nawet nauka) i słowotok to dawki, które teraz biorę 600-750 powodują sedację i małe noddy, 0 euforii i tych stanów na małych dawkach. Ktoś coś wie ocb? Oczywiście kodę zawsze jem samą, bez hydroksyzyny lub innych antyhistamin #kodeina #opiowraki #opioidy #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 17
@EarthRebel: @Jakis_Leszek: Ale zawsze jak np brałem regularnie dawkę np 150 i przechodziłem na 300 to znów była ta euforia jak za 1 razem wzięcie opio, jak z 300 na 450 przeskoczyłem to tak samo, i jak z 450 na 600 przeskoczyłem to myślałem, że też będzie euforia a tu tylko sedacja się pogłębiła i noddy.
@BicK95zl: za dawnych czasów w moim wypadku wystarczyło jedynie przez 7-10dni zjechać na 100-150mg -- aby nie dopuścić do skreta oraz zamaskować głód psychiczny, później przez jakieś dwa tygodnie znów mogłem sie cieszyć z działania.
@sononaks: Hm może też mieć duży wpływ set&setting na to, po prostu do tego 450 brałem od tak, na motywację itp a na dawki 600 i 700 wskoczyłem dlatego, bo załamało się moje życie i chciałem nie odczuwać tego smutku i rozpaczy. Schodzę z dawek do 150, nie bedzie to problem, aby tylko skręta nie było.