Wpis z mikrobloga

To jest dramat. W PL młoda osoba pracująca i dobrze zarabiająca nie ma żadnej pomocy (bo dobrze zarabia...) tymczasem patola żerująca na 500+ i innych świadczeniach ma prawo korzystać z mieszkań plus i innych. Mam nadzieje, że Duda przegra te wybory.
  • Odpowiedz
@luky1234: @shikalukime: Osoba mająca dzieci nie płaci podatków? XD Ja z żoną mamy dziecko, ale obydwoje #programista15k i utrzymujemy całe Wasze rodziny i jeszcze z 20 wykopków naszymi podatkami. Ta generalizacja ludzi na zmywaku jakoby oni utrzymywali ludzi z dziećmi jest zabawna.
Dodatkowo, moje dziecko będzie w przyszłości wpłacać do budżetu kolejne hajsy, a wy będziecie żerować na systemie.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Żeby ludzie po rządach PiSu nabrali nienawiści do programów rozdawniczych, ale nie, oni teraz głosują na Trzaskowskiego, które wszystkie programu PiSu chce zachować a nawet pogłębić. xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny: Tak sie składa ze 15k to ja mialem jak robilem jeszcze na etacie wypijając 10 kubków kawy dziennie siedzac polowe czasu na youtube i allegro, a tyle to teraz prawie płace miesiecznie samych podatkow ze swojej faktury, wiec na mnie nic nie płacisz. Obecna polityka najbardziej #!$%@? klase srednia, ludzi na dorobku. Nie mam nic do podatkow, ale dla ludzi ktorzy juz sie dorobili i nie bula 3000 za mieszkanie
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny: Mam w okolicy pare ktora jest nauczycielami, w wakacje jada #!$%@? na polu w niemczech bo dzieciaki studiują, osoby w miescie majace dzieci, wynajem mieszkania + opiekunka, dentysta, angielski itd placa po 32% podatku majac ledwo na oplaty a patusy ktore nie ksztalca dzieci, ich gowniaki chodza z #!$%@? dziurawymi zebami a ich wydatki koncza sie na kupieniu kinder niespodzianki i 5kg ziemniakow dostaja takie same wsparcie i nie sa
  • Odpowiedz