Wpis z mikrobloga

@szymon_holownia: raczej nie będzie mi się chciało brać udziału w ama ale tak mnie zastanawia twoja postać
opowiadałeś wszędzie że rzuciłeś wszystko by iść w polityke i zostać prezydentem. był nawet cyrk z płakaniem nad konstytucją i wspominki ze lurkujesz ją codziennie bo chciałbyś być tak idealny jak ona czy coś xD ale powiedz mi jakie jest drugie dno skoro oboje wiemy że #!$%@? te wybory xD dostaje sie chociaż jakieś
@Totenburg: Nie do końca jestem przekonany w czym jest problem. Jeżeli ktoś w coś naprawdę wierzy, jeżeli mu na tej rzeczy zależy, to złe jak się wzruszy? To facet nie może sobie popłakać za ideę, która jest mu bliska? Nagle wtedy nie jest facetem, przestaje być godny zaufania czy co? Jego oczy, jego sprawa, to się wzruszył i popłakał. Ja płakałem na Królu Lwie i Armageddonie, czyli z tysiąckrotnie głupszych powodów
@szymon_holownia: no super godzina. Większość ludzi o tej porze pracuje. Może wypokowi programiści, biurowcy co zamiast pracować szperają neta, mają dostęp o tej godzinie. Ja nie mam, nie noszę telefonu przy sobie kiedy pracuję, bo mogę zniszczyć.