Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ubolewam że w Polsce nie ma asystenek seksualnych dla osób niepełnosprawnych(i nie tylko). Jasne są prostytutki, ale to niebo i ziemia w porównaniu do asystentek. Nie każda diva chce przyjąć niepełnosprawego klienta, bardzo mało ma takie lokum i drogę do niego które spełnia standardy dla kalekich osób, również ich serwis oraz wsparcie psychologiczne stoi na niskim poziomie a sam stosunek ogranicza sie tylko do mechanicznej czynności.
Jako że mam kolege w Szwajcarii który korzystał z usług asystentek seksualnych wiem z pierwszej ręki jak to wygląda. Nie są to panie z pierwszej łapanki, żeby zostać taką asystentka trzeba przejść selekcję oraz 2 letni kurs na którym wykladane sa podstawy z zakresu psychologii, medycyny, technik masażu i rehabilitacji. Spotkanie nie polegają tylko na mechanicznym stosunku, na pierwszym spotkaniu ustala sie plan na dłuższą sesję która obejmuje nie tylko sam akt seksualny, ale i czułość oraz rozmowę. Panie te prowadzą swoją działalność calkowicie legalnie, reguralnie sie badają i mają lokale przystosowane do osób niepełnosprawnych.
Myślę że z takich usług mogłyby korzystać nie tylko osoby niepełnosprawne, ale też mirki np z tagu przegryw. Wydaje mi się że wizyta u takiej specjalistki która ma zaplecze psychologiczne-medyczne byłaby lepszą opcją niż spotkanie z jakąś losowa prostytutka i odbycie mechanicznego stosunku.
Mimo że u naszych sąsiadów Czechów i Niemcow powoli wprowadza się taką profesje to niestety w Polsce chyba w najbliższej przyszłości nie ma na to szans, a osoby niepełnosprawne i te które nie radzą sobie na rynku matrymonialnym skazane są na flustracje albo na stosunki z losowymi prostytutkami.
#divyzwykopem #roksa #przegryw #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef3275f0db94d7506cde176
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
Ja nie przyjmuję niepełnosprawnych klientów, ale tylko dlatego, że nie ma często w bloku, gdzie wynajmuję mieszkanie, podjazdu dla wózków.
Praca asystentki to trochę bycie terapeutą, odnawianie życia seksualnego osoby niepełnosprawnej krok po kroku.
Diva natomiast nie jest od leczenia i terapeutyzowania.

Ciągle mówisz o mechanicznym seksie... To nie jest domena bab z roksy. Jedna będzie z pasją robić ci lachę, a druga będzie leżeć i tyle.
Moi klienci lubią moje zaangażowanie