Wpis z mikrobloga

@Leniwiec1: od roku mam to drugie od LG, tzn. 2w1 i powiem tak, fajna opcja jak jest wilgotna aura, jak teraz albo jak nie ma gdzie powiesić prania, natomiast sam proces suszenia trwa dosyć długo, pranie z suszeniem nawet do 5h, same suszenie ok 3h i rzeczy są pogniecione. Używamy sporadycznie, ponieważ mam gdzie pranie powiesić (balkon, przedpokój). Mimo wszystko lepiej mieć, niż nie mieć, ale nie widzę tu jakichś przeciw,
@Leniwiec1: W Belgii w domu mam pralko suszarkę i muszę przyznać że działa spoko, szybko przede wszystkim, choć trzeba uważać co się pierze, bo potrafi to gówno łatwo nitki #!$%@?. W Polsce za to mam tylko pralkę, pranie rozwieszamy sobie na dworze i też jest spoko, z tym że nie zawsze(zima czy jak pada mam już problem z rozwieszaniem w domu) także to już zależy od ciebie. Wiadomo też że pralko
@Leniwiec1: nie wiem czy jeszcze rozważasz ale imho lepiej wybrać osobno pralkę i suszarkę,
raz, że jesli się zepsuje pralko suszarka to tracisz 2 sprzęty,
dwa, pranie i suszenie trwa bardzo długo w pralko suszarce ale jest to dość wygodne bo nie trzeba przerzucać prania
trzy, pralko suszarka do suszenia zużywa bardzo dużo wody żeby się schłodzić,
suszarka będzie suszyć lepiej, szybciej i taniej, minusem jest to, że trzeba ręcznie przerzucić