Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest sprawa, bo nie wiem co robić. Jestem ze swoja dziewczyna już dwa lata. Ona ma przyjaciela, którego zna od czasów dzieciństwa, czyli już jakieś 15 lat. Przyjaciel jest gejem i ma chłopaka. Jakiś członek rodziny tego przyjaciela bierze ślub i chciałby iść z partnerem, ale wie ze ma strasznie nietolerancyjna rodzine, wiec spytał się mojej dziewczyny czy by nie poszła z nim, bo chciałby mimo wszystko spędzić fajnie czas i się pobawić. Różowa mówi ze by chciała iść, ale ja nie wiem. Mi jakoś tak dziwnie byłoby, czy może przesadzam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef30ba60db94d7506cde101
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nienawidzę wesel, więc z radością życzyłem cudownej zabawy mojej dziewczynie i jej ciepłemu przyjacielowi, który też kocha weselne klimaty.

Zawsze wracali wybawieni i wytańczeni, a ja miałem spokój.

Niestety musiałem się przemóc sam na kilka kolejnych wyjść, bo mimo, że innych uroczystości rodzinnych nie opuszczam to dalsza rodzina i znajomi zaczęli się pytać czy się czasem nie rozstaliśmy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania a skąd masz takie informacje, że on jest gejem i ma chłopaka? Znasz typka?

Bo jak Ci to wszystko powiedziała Twoja różowa to istnieje szansa, że to wałek aby mogła pójśc z jakimś typkiem i abyś się nie rzucał.