Wpis z mikrobloga

@Print_Screen pisze do państwa:
Nienawidzę PiSu z całego serca. Ale weźcie mi tam ludzie od Trzaskowskiego z #neuropa wyjaśnijcie jedną rzecz. Urodziłem się PRAWAKIEM, całe życie zdrowy. I dlaczego z powodu tego, że urodziłem się BEZ LEWACTWA mam być gorszym Polakiem od kogoś kto się urodził Z LEWACTWEM? Co, to dla OSÓB Z LEWACTWEM SĄ SQUATY POD BIEDRONKĄ, A DLA MNIE NIE? TEŻ BYM CHCIAŁ MIESZKAĆ ZA FRAJER. Dlaczego prezydent Warszawy napluł w pysk wszystkim młodym LUDZIOM BEZ LEWACTWA? Dajcie mi jakiś REALNY powód dla którego mam głosować na Trzaskowskiego, zamiast olać drugą turę? I błagam, nie walcie mi tu argumentami typu "A bo Duda łamie konstytucję, a Trzaskowski nie" bo zaczynam mieć tą konstytucję powoli w dupie

#bekazlewactwa #bekazpo #konfederacja #pasta #4konserwy
  • 5
I błagam, nie walcie mi tu argumentami typu "A bo Duda łamie konstytucję, a Trzaskowski nie" bo zaczynam mieć tą konstytucję powoli w dupie


@NaczelnyWoody: No to o co chodzi? Pytasz, czy powinieneś głosować, jak masz w piździe demokrację i w sumie dla Ciebie to PiS może wprowadzić autorytaryzm. Głosuj więc na Dudę, może w przyszłym ustroju będziesz miał dodatkowe punkty za pomoc partii