Wpis z mikrobloga

Za 5 lat zawołam każdego kto skomentuje/zaplusuje żebyście #!$%@? zobaczyli że pożałujecie oddania głosu na Trzaskowskiego tak samo jak żałujecie oddania głosu na Dudę. #polityka
  • 127
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fucked_up: tylko pozbieraj dobre komentarze. Mnie sie nie chce tym babrac bo musialbym polowe mirko zescreenowac. 5 lat temu tez sie smiali z bronka i pisali zeby glosowac na dude bo bronek przynosi wstyd. "Bo na krzyslo wlaz" ( ͠° °)

A teraz hyc i znowu propsowanie PO. Bawia mnie kaumuki ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@fucked_up ktoś tak zrobił z 2015 :) i miał rację. I Ty też pewnie masz rację. Tylko kto w takim razie? :/
W pierwszej turze jest wybór, później to "mniejsze zło"
  • Odpowiedz
  • 1
@Sam_w_domu no popatrz. Wielcy konserwatywni Polacy żeby móc cos zarobić jadą do takiego lewackiego piekła jak Szwecja, Francja czy Niemcy. I potem zostają. Ciekawe czemu...
  • Odpowiedz
@fucked_up: Ja pamiętam jak mój stary zawsze mówił, że Platforma to jest cud-miód w odróżnieniu od tego złego PiS i mu wierzyłem. W 2007 roku wygrało PO i w sumie nie rządziło jakoś specjalnie wspaniale xD, to zaczął mówić, że to wszystko wina Lecha Kaczyńskiego, który ich sabotuje i jak będą mieli swojego prezydenta to w końcu zaleją Polskę toną wspaniałych ustaw ułatwiających życie. Wygrał Komorowski to pierwsze co zrobił to
  • Odpowiedz
@fucked_up: Głosuję na Dudę, bo podpisał PIT dla młodych. Prezydent POpaprańców powiedziałby, że nie ma na to pieniędzy i #!$%@?. Zawsze mówili, że na nic nie ma pieniędzy, ale na ich przekręty, to były.
No, ale inni głosują za Trzaskiem, bo przystojny, po francusku mówi - marionetka PO.
  • Odpowiedz
@fucked_up możesz sobie co najwyżej wołać, żeby pokazać, że jak wygra Duda, to za 5 lat od dziś będziemy mieli w Polsce Białoruś, albo co najmniej drugie Węgry. Przez takich symetrystów i politycznych ignorantów jak ty, #!$%@? się w Polsce najwieksza zapaść demokracji i powrót standardów rodem z PRL-u. Gardzę niesamowicie. Inna opcją jest to, że jesteś po prostu trollem pisowskim czy coś.
  • Odpowiedz
>Za 5 lat zawołam każdego kto skomentuje/zaplusuje żebyście #!$%@? zobaczyli że pożałujecie oddania głosu na Trzaskowskiego tak samo jak żałujecie oddania głosu na Dudę.


@fucked_up: jak #!$%@? można żałować faktu że kaczyński zostanie pozbawiony władzy absolutnej? xD nie odpisuj nawet, #!$%@? w ten kraj
  • Odpowiedz
@fucked_up: Nigdy nie zagłosuje na tą podstawioną kukiełkę, ale wołaj. To co się dzieje w Warszawie - znowu miliony litrów ścieków spływających do Wisły (btw gdzie jest Greenpeace? Gdzie są bojówki nastolatków walczących o klimat i naturę?) - dobitnie pokazuje, co ten facet potrafi. Nic. PR-owa wydmuszka
  • Odpowiedz
@fucked_up: w pierwszej turze zagłosuję na kandydata spoza po/pis. W drugiej na Trzaskowskiego, jeżeli będzie w niej z dudą, bo będzie blokował ustawy tych psychopatów z pisu.

Na platformę w parlamentarnych/samorządowych/europejskich nigdy nie głosowałem i tego nie zmienię.
  • Odpowiedz