Wpis z mikrobloga

@marcinst: wiesz to niejako może się okazać naprawdę pomocne. raz mnie uratowało przed wichurą jak się wybrałem daleko na rower i pogoda miała być ładna a zrobił się mały armagedon. wiatr był okrutny, walił grad i do tego później burza. gdyby nie alert rcb przeżyłbym to na totalnym zadupiu ubrany na krótko.
też mnie to nieraz wkurzało bo ostrzeżenia były a nawet deszcz nie padał, no ale jednak to nie przychodzi
  • Odpowiedz
to nie przychodzi codziennie tylko raz na jakiś czas.


@GrindujTopy: u mnie ostatnio raz do dwóch razy na tydzień. W mojej piwnicy nic mi nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga sprawa to zasady - nie wyrażałem żadnej zgody na coś takiego. Rozumiem, że nalot, wojna wtedy jasne. Rozumiem też Ciebie, czy wielu którym to pomaga, niemniej miło byłoby, aby dało się to wyłączyć.
  • Odpowiedz
@marcinst: dzwon na infolinie operatora jak będzie jakaś ludzka pora. myślę, że jeśli jest możliwość się tego pozbyć to tylko w ten sposób lub wizyta w salonie.
masz rację, że nie powinni tego wciskać siłą ale to chyba jest usługa państwowa wydana przez jakieś rozporządzenie i dlatego każdy to ma. powiem Ci nawet, że na niemiecki numer gdy jestem w Polsce tez to przychodzi, więc tak teraz sobie pomyślałem, że chyba
  • Odpowiedz