Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kilkanaście lat temu Korwin, skądinąd słusznie, namiętnie tłumaczył w swoich wystąpieniach, że nastąpiło wymieszanie pojęć i w Polsce ludzie nie rozumieją pojęć liberalizm, socjalizm etc. Zabawne, że teraz to samo można odnieść do jego środowiska. Śmiech ogarnia człowieka, jak zamordystyczni kandydaci jak Żółtek czy Bosak opisywani są na wykopie jako wolnościowi kandydaci. Bosak to w ogóle poniżej komentarza, ten człowiek nie powinien być zapraszany na debaty bo pomysły jego środowiska są po prostu niebezpieczną zapowiedzią wprowadzenia czegoś na kształt wodzowskiego państwa katolickiego. Fakt, że Korwin firmuje swoim nazwiskiem coś takiego to jedno wielkie iksde. Fajną spuściznę pozostawia na koniec życia. A jeszcze mój ulubiony argument wykopków: "wiele jestem w stanie poświęcić dla dobrej gospodarki" xD. Mentalność wprost z komuny, nie będzie nigdy dobrej gospodarki przy religijnym i światopoglądowym oszołomstwie u władzy. Chyba, że siedzielibyśmy na ropie, a jak ostatnio sprawdzałem to nie siedzieliśmy.

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kemcio: Słuchaj, ale co ty tutaj pieprzysz i manipulujesz? Jakie 3 miesiące? Do czego to ma się odnosić xD? Ktoś coś mówił o przerywaniu ciąży konkretnie w ciągu tych ostatnich 3 miesięcy? Czytaj z łaski swojej ze zrozumieniem. Nawet nie chce mi się szukać w ustawie czy jeśli chodzi o ten termin to napisałeś prawdę, ale to i tak bez znaczenia bo chyba do 3 miesięcy przed urodzeniem masz jeszcze
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: 3 miesiące są tu przykładem. Może być 8. Naucz się nie używać epitetów i emocji.
Osoby ProLife chcą aby tak samo traktowano dziecko od poczęcia. Nie ma dla nich znaczenia, który jest to miesiąc.
Dzięki za życzenia co do bliskich.
Dobrej nocy.
  • Odpowiedz
3 miesiące są tu przykładem. Może być 8.


@kemcio: Do czego, skoro napisałem ci jasno, że jest to wtręt całkowicie nie na temat. To jest przykład do pomysłu całkowitego zakazu? I nie, nie może być 8 m-cy bo 24 tygodnie wynikają z przyjętego medycznie poglądu, że wtedy dziecko jest w stanie samodzielnie przeżyć poza organizmem matki. Więc "nie ma znaczenia który miesiąc" to xD. Przed chwilą miało, sam to wyciągnąłeś, chociaż było nie na temat, teraz nie ma już znaczenia xD.

Naucz się nie używać epitetów i
  • Odpowiedz