Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tyraxor: tanajno jest Libertarianinrm a nie kolibrem, to inny elektorat. A Żółtek to plankton, który 6 lat temu rozbił KNP
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: nikt z nich się nie dostanie, ale najlepszym kandydatem dla wolnościowców jest menel. Więc nie rozumiem po co głosujecie na zamordystę wspierającego socjal, po czym robicie fikołki żeby go wybronić, zamiast normalnie głosować na kogoś z kim się zgadzacie.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: Problem z Żółtkiem jest taki, że jak dostał się kiedyś do PE, wtedy z KNF to zamiast pracować wspierając struktury to miał na robotę #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: bo nie ma ich w mediach i sie nie przebijają. Na Żółtka może bym i zagłosował ale jak był w parlamencie europejskim to jakby go nie było. Może ma dobre pomysły ale sie nie przebija z nimi. To wina naszych tv i dziennikarzy z dupy
  • Odpowiedz
nikt z nich się nie dostanie


@Tyraxor: Udział w wyborach to nie tylko walka o prezydenturę, ale również promowanie siebie w polityce. Na tym później można budować w wyborach parlamentarnych.

Co do głównego pytania. W swoim pytaniu błędnie założyłeś, że tylko wolnościowcy głosują na Bosaka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyraxor: , ja nawet przez chwilę myślałem żeby na Tanajno zagłosować, a potem zobaczyłem jego akcje bankrutujmy bank... I mi przeszło, ale Bosak to też nie jest kandydat dla mnie
  • Odpowiedz
@Tyraxor bo nie chodzi tylko o to co mówią ale jak mówią.
Bosak prezentuje się bardzo dobrze, świetnie się wysławia i umie składać zdania. To co mówi brzmi sensownie i widać, że stoi to na solidnych podstawach.
Tamtych dwóch to krzykacze. Żółtek na debacie jąkał się jak menel pod sklepem. Bredził coś o.. o.. ee.. jeszcze menelowe plus dajcie!!! Mowi wolnościowo ale mówi żeby mówić, tak tak podatki zlikwiduje i to na
  • Odpowiedz