Wpis z mikrobloga

Rozumiem że takimi pytaniami chcesz podzielić prawą stronę.


@bobikufel: Chcę zrozumieć dlaczego rozważacie głosowanie na gorszego kandydat, skoro macie prawdziwego wolnościowca w postaci Żółtka.
Pisz trochę milej, bo będziemy musieli zrobić Ci multi.
  • Odpowiedz
@Tyraxor:
To jak Cię tak to niesamowicie zastanawia to ci odpowiem.
Bosak jest kandydatem wybranym z kilku klubów i tak jak nie popieram kilku jego postulatów to jednak został wybrany przez kluby z którymi w większości się zgadzam.
Do tego mając zaplecze finansowe i Polityczne ma większą szansę na wprowadzenie zmian niż Żółtek który sam przyznaje że chętnie do Konfy się przyłączy.
Po co dzielić głosy między nich jak można zrobić jednego silnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Tyraxor: Ale was boli ten Bosak to jest niemożliwe więcej mówcie o nim dobrą robotę dla gościa robicie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Tyraxor żółtek jest przeciwko aborcji, przeciwko eutanazji i po wyborach planuje się sprzymierzyć z bosakiem. Pytany do kogo jest bliższy światopoglądowo wskazał Dudę a nie Trzaskowskiego.

Wielki wolnościowiec xD
  • Odpowiedz
Dlaczego ktokolwiek jeszcze głosuje na Bosaka? Żółtek i Jan Paweł Tramwajno są wiele bardziej wolnościowi od niego, więc czemu na nich nie głosujecie?


@Tyraxor: nie wiem, bo sam nie zagłosuję na żadnego z tych kandydatów, ale podejrzewam, że dlatego, że to wybory prezydenckie a nie parlamentarne i kierować się powinno nie tylko poglądami i programem, ale także prezencją, elokwencją, obyciem, doświadczeniem i umiejętnościami negocjacyjnymi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tyraxor: Rachunek oczekiwanego zysku. Do Żółtka mi bliżej, z Bosakiem zgadzam się bardziej w poglądach gospodarczych, niż światopoglądowych, za to uważam, że gospodarka jest fundamentem wolności a sprawy np aborcji nie będą miały dużego znaczenia w moim życiu. Za to jest niezerowa szansa, że Bosak znajdzie się w drugiej turze, a samo to wiele dobrego by zrobiło dla debaty politycznej w kraju. W przypadku Żółtka takich szans nie widzę, jako
  • Odpowiedz
dlaczego rozważacie głosowanie na gorszego kandydat, skoro macie prawdziwego wolnościowca w postaci Żółtka.


@Tyraxor: bo Żółtek to konformista i leń, który był jednym z najgorszych posłów do PE. Ogólnie oni niewiele mogą, niewiele potrafią biorą kasę za nic i są leniwi, ale on ich przerósł pod tym względem.
  • Odpowiedz