Wpis z mikrobloga

@Goronco: Musisz iść na czołówkę i ją ostro ochrzanić, że takiego czegoś nie akceptujesz. Najpierw będzie oburzenie, ale zyskasz tym. Żadna nie chce ciamajdy, który sobie na takie coś pozwala.
Może cierpieć na borderline. Ja bym zaczął od tego jak się prowadzi i co ma na sumieniu, może potrzebna być spowiedź, bo grzechy ostro i tak potem szajba bije.
  • Odpowiedz
co maja związki do tego, ze ktos oczekuje wstawiania wody na makaron kiedy go nawet jeszcze nie ma w domu, a druga osoba go opuszcza? Czy to nie jest zagrozenie pozarowe? Ile znasz osob ktore domagaja sie wstawiania wody kiedy nawet ich nie ma w domu i nie wroca w ciagu dwoch minut? Ja na szczęście nie znam zadnej. Z #!$%@? sie nie zadaje ;)


@kt13: Czekaj, ty ją jeszcze tłumaczysz?
KawaJimmiego - > co maja związki do tego, ze ktos oczekuje wstawiania wody na makaron...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: Potem że laski was zdradzają xD
Nic dziwnego że tak się dzieje skoro ewidentnie nie ma do ciebie szacunku a ty ja tylko za wszystko przepraszasz każ jej #!$%@?ć ale nie w wiadomości tylko zadzwoń i powiedz że ma se w #!$%@? wepchnąć te tofu to wieczorem masz ruchanie i przeprosiny od księżniczki.
U mnie działa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: przeczytaj jej wypowiedź jeszcze raz. Nie ma tu kogo tłumaczyć, bo cały tekst napisała jedna osoba.

Nikt nie wstawia wody która będzie gotowa za kilka minut z wielogodzinnym wyprzedzeniem.

Ta szablonowość... No i jeszcze to tofu (_ )
  • Odpowiedz
@Goronco: no jak to jak, zachęciłam cię do myślenia i poszło ci doskonale. Następnego baita już będziesz mógł lepiej przemyśleć i więcej ludzi się nabierze! To super sprawa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Limonene no ale już normalnie, możesz mi wytłumaczyć o co ci chodzi? Żeby przyrządzić makaron z tofu, to trzeba zagotować wodę. A ty się przyczepiłas tej czynności. Co miałem napisać? Żeby zagrzać olej do usmażenia surowego makaronu?
  • Odpowiedz