Wpis z mikrobloga

Mirki muszę pochwalić sklep napedmotocyklowy.pl. Ostatnio pytałem na mirko gdzie kupić łańcuch i jeden mirek polecił właśnie ten sklep. Zamówiłem napęd, a dodatkowo dostałem (chyba) lepszą zębatkę, szczotkę, gumy turbo oraz list :) dodatkowo konsultant na czacie, jeszcze przed zamówieniem dużo doradzał, pytał, tak że widać było, że ma szczere chęci pomóc. Fajnie trafić na taką obsługę :)

Zaznaczam, że z firmą nie mam nic wspólnego chociaż okazało się, że znajduje się ona około 50km od mojego domu :D Dowiedziałem się gdy dostałem telefon ze sklepu, że będą dzisiaj przejeżdżać przez okolice to mi podrzucą :)

#motomirko #motocykle
Pobierz
źródło: comment_1592926005hUoI2aQeVcOJNhindvO2Nr.jpg
  • 10
@pepepanpatryk: zrobilismy ci mala niespodzianke. JEST DROZSZA. ale przeciez nie patrzymy na koszty, przypominam DROZSZA ZEMBATKA, jak cos to dzwon, jestem mateusz, jakbys sie zastanawial czemu masz inna zebatke, to dlatego ze w ramach GRATISU dorzucilem ci taka o 5 zlotych DROZSZA, ale #!$%@?, niech strace.
@MirekWyznajeAnonimowo: xD A dlaczego się mam czuć zażenowany? Bo napisali, że droższa? Strasznie żenujące, normalnie aż mi wstyd, choć nie ja to pisałem... xD Daj spokój mirek, droższa czy nie co za różnica - jeżeli tylko będzie odpowiedniej jakości to naprawdę mi to odpowiada, a to że tak napisali? Mi to osobiście totalnie nie przeszkadza, tym bardziej, żebym się miał z tego powodu zfrustrować.