Wpis z mikrobloga

@Gimnazjum_im_znanego_papierza: Miałem chromkę i poza zapajęczynowaniem całego pojemnika tak że nie było w nim nic widać, nic ciekawego nie robiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do walorów wizualnych to fakt, są bardzo ładne ale to subiektywna opinia. Dla mnie emilka może pod względem wyglądu spokojnie z nią konkurować.
  • Odpowiedz
@Gimnazjum_im_znanego_papierza: B.emilia mam od roku, ale wcześniej miałem samicę B.hamorii (kiedyś smithi) jakieś 3/4 lata od l1 do już takiej 5.5 DC +/- i nie nudziła mi się bo była dla mnie obiektem obserwacji a nie źródłem rozrywki. Podchodzę do ptaszników jak do rybek, nie jak niektórzy ludzie którzy kupują ptasznika a oczekują od niego aktywności chomika XD. Przed B.hamorii miałem też T.albopilosum również odchowaną od l1. Nie nudziły mnie. Chociaż
  • Odpowiedz
@Gimnazjum_im_znanego_papierza: Dokładnie, to że można je zostawić spokojnie na ten tydzień czy 2 to ogromny plus na tle innych zwierząt, które można hodować. Co do nudy, gdybym miał jedną braszkę to faktycznie mogłoby wiać nudą ale w tamtym okresie miałem jeszcze Kędziora, Chromkę i Versi więc było jakieś urozmaicenie. Trapdoory podobno są jeszcze gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) dosłownie hodujesz dziurę w ziemi a pająka widujesz przy
  • Odpowiedz