Wpis z mikrobloga

. Wszystko zrobione wg instrukcji


@Dayrex:

Gdybyś zrobił według instrukcji to by weszły. Te drzwi montuje się tak: wkładasz dolny prowadnik w szynę pod lekkim skosem, podnosisz maksymalnie do góry, pionujesz front, opuszczasz na górną porowadnicę. Gotowe.
@mister_pink: może dlatego że górna szyna się ugina i dolne uchwyty wypadły, albo otwory pod dolne uchwyty zostały wywiercone za nisko? Pierwsza opinie znalazłem na wykopie a druga sam gość z Ikei powiedział więc wszystko jest możliwe.
@Dayrex: jest poziom. laserem w 2 osoby ustawiali. Mi brakuje tam z 5 cm. NIe mam już siły do tego gówna. Chyba muszę ramę rozkręcić i zobaczyć czy wszystko odpowiednio skręciłem, ale to raczej nie ma szans żeby inaczej pasowało. Dzięki w każdym razie
@Kapitan_szwecja: U mnie budownictwo lat 80/90 więc krzywe ściany i podłogi. Też się dziwiłem, bo niby przed założeniem drzwi szafa była wypionowana na tych nóżkach, ale tak naprawdę one nic nie dają potem, bo drzwi ciężkie. Musiałem podłożyć z dobrych kilka cm, żeby wypionować. Przyłóż nawet zwykłą poziomicą do frontu czy pion jest, jeśli jest i wszystko dobrze skręcone to musi pasować, jak nie pasuje dzwonić do nich, niech przyjeżdżają i