Wpis z mikrobloga

Byłem na wczasach w górach w pensjonacie, był tam pies właścicieli - w klatce, z której przez 3 dni pobytu nie wyszedł, robił pod siebie, caly mokry, buda malutka i bez dachu (zero jakiegoś koca, nic), siedzial tam przez 3 #!$%@? dni w deszczu, rozumiecie to? Ma smutek w oczach, jakby mogl to by #!$%@? popelnil samobojstwo, no ale nie moze. Obiecalem sobie, ze gdzies to zglosze po powrocie, do wlascicieli sie nie spinalem, nie widzialem sensu takiej gadki i nie chce byc kojarzony, mają moje dane itp. Nie znam sie na prawach zwierzat itp ale czy to jest legalne? czy toz moze im cos zrobic? moga dostac jakas kare? Jeśli ktoś kto się zna stwierdzi, że to faktycznie przesada, to może jakieś znalezisko? #pies #zwierzeta #psy #koty
Jamniki2 - Byłem na wczasach w górach w pensjonacie, był tam pies właścicieli - w kla...

źródło: comment_1592912186pFqPejoXUqLNkfNpj1yWgs.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: ja nie rozumiem po #!$%@? brać takiego psa i go trzymać przywiązanego na łańcuchu albo na takim "wybiegu" 2x2m. Tak samo jak amerykańce biorą husky do domu, spoko duży ogród czy coś ALE wychodząc do pracy na 8-10 godzin zamykają go w klatce w środku i to jest dla nich normalne, na tik toku masa filmów jest jak na noc albo własnie wychodząc do pracy zamykaja takie psy w
Bodzias1844 - @Jamniki2: ja nie rozumiem po #!$%@? brać takiego psa i go trzymać przy...

źródło: comment_159294531962tplNBtCKOg0a9kVbFxuP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Strahl: nie zesraj sie, leć ratować pieska bo wielka krzywda mu się dzieje
@RoyKeane: zapytaj starego ;)
@GrindujTopy: oho, kolejny kozak co będzie biednego pieska z kojca bronił xD zaraz was TOZ wyjaśni, jak zwykle. Tylko się w głowę popukają, co to za barany znowu do normalnego psa ich gonią.
  • Odpowiedz
@DzikiChleb: jaki #!$%@? człowieku, pies ma kojec, bude, zapewniona wode, posprzątane, właściciel powie że puszcza i tyle.
Zbiją piątkę i do domu. To nie jest pies który wymaga ratunku.
  • Odpowiedz
  • 0
@susuke15 Więzień jest więźniem, nie siedzi tam za niewinność i nie rozumiem dlaczego oczekujesz litości wobec takich ludzi? Zwierzę rodzi się wolne, tak jak my. To Ty je zniewoliłeś i zamknąłeś w klatce, bo masz zaściankowe myślenie wsiura ze wsi, że tak jest okej. Może by tak Ciebie zamknąć, albo Twoje dzieci od narodzin, w kojcu dwa na dwa, z łańcuchem 2 metry i tak całe życie. Wtedy na pewno zwierzę
  • Odpowiedz
@pingwinowa: a skąd ty mozesz wiedziec ile ten pies tam siedział xD już sobie dorabiacie teorie o maltretowanym psie, po jednym zdjeciu i gównopoście opa
ojejku jeku, piesek ma smutną minkę :( na pewno mu źle ;(
  • Odpowiedz
@pingwinowa: nie, wcale, przeciez pies musi miec 5* hotel. Ma dach, wiec na lato jest ok.
A co to kogo obchodzi, czy psu jest super xD
nie jest i nigdy nie bedzie, bo najchetniej to latał by po krzakach albo ganiał koty. Szczęśliwe pieski to są tylko w waszych urojeniach.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Oby w TOZ Zakopane nie siedzieli zatwardziali górale bo to urwy jakich mało. Za kilka dudków matkę by oddali na organy, a co dopiero zwierzę. Żeby nie mieli toku rozumowania, że bezużyteczny kundel i tak ma dobrze xD Kilka lat temu przestałem jeździć w polskie góry. U naszych sąsiadów turystyka jest bardziej ludzka. Chyba, że ktoś kojarzy jakąś akcję typu Villa carpatia w Niemczech? xD
  • Odpowiedz