Wpis z mikrobloga

Cześć, każdy hosting będzie dobry jednak zwróc uwagę na kilka rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o wordpressa:
- litespeed i ls cache - webserver oraz cache które bardzo dobrze radzi sobie z przyśpieszeniem pracy wp
- automatyczne aktualizacje - warto podpiąć sobie wordpressa pod automatyczne aktualizacje i wykonywanie kopii zapasowych - wtedy o nic sie nie martwisz
- antywirus - wordpress jest popularny więc tym samym jego pluginy są podatne na różne luki
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia:
Skoro szukasz sprawdzonego rozwiązania, idealnie dopasowanego do wymagań, jakie stawia przed użytkownikami WordPress - oferta nazwa.pl jest ofertą idealną dla Ciebie. Pozwól, że przedstawimy atuty naszej usługi, których próżno by szukać u naszej konkurencji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynając oczywiście od najważniejszego - świadczymy usługi hostingowe w technologii cloud. Zapewnia ona zdecydowanie największą szybkość działania wśród ofert firm hostingowych. Cloud, czyli chmura, to także pełna
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: jeśli jeszcze nie wybrałeś to wybierz hostmark. Strony wczytują się szybko, automatyczne aktualizacje, antyspam, litespeed i oczywiście pomoc 24/7. Przynajmniej nie będziesz się martwił, że wszystko Ci padnie i będziesz musiał radzić sobie sam
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: Daj znać co wybierzecie. Też się zaczynam zastanawiać nad zmianą bo LinuxPL, po zmianie właściciela i nazwy, poleciało na łeb na szyję. Ceny w górę, jakość w dół. Na wiadomość wysłaną do supportu w nocy do tej pory nie mam odpowiedzi.

Szkoda. Lubiłem i polecałem zawsze, ale pora to będzie zmienić. Chociaż poczekam do końca umowy bo sporo jeszcze zostało. Chyba, że zacznie się dramat.
  • Odpowiedz