Wpis z mikrobloga

@ruum: E, nie sądzę. To przemyślana strategia. Po pierwsze sztucznie budują hype. Im dłużej czekasz, tym większe publicity, gdy gra wyjdzie. Widocznie są pewni co do jakości i tego, że nie zawiedzie oczekiwań. Po drugie im bliżej do świąt tym większe żniwa.
  • Odpowiedz
@ruum: no cóż, widocznie przy tytułach AAA bardziej się opłaca targetować na gimbazę śledzącą youtube'a i twitcha i u nich budować nerwowe oczekiwanie. Dojrzali gracze, których wkurzają takie zagrywki i tak kupią grę i tak. Profit %%%.
  • Odpowiedz
@kawior2007: Nie musisz grać przecież w wiedźmina ani w cyberpunka jeżeli nie lubisz gier które prócz dostarczania rozrywki poruszają jakiś ważny społecznie temat ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@atm-Pa: ostatnio praktycznie każda amerykańska gra AAA wciska LGBT i inny lewacki shit. Powoli to już nie jest kwestia decyzji tylko po prostu nie ma wyboru, więc hejt na gry typu TLOU2 i Cyberpunk jest zrozumiały.
  • Odpowiedz
@Cybher1: Dla mnie nie, to prywatna firma - maja prawo robić jakie chcą gry i wciskać tam co im się podoba. Tym bardziej że mówimy tu o stylistyce cyberpunkowej, która przedstawia wizje przyszłości gdzie podejście do ciała, seksualności itp jest bardzo otwarte. Na samym końcu to gracze ocenią, każdy zobaczy w grze to co chce zobaczyć.
  • Odpowiedz
@ruum strasznie mnie śmieszą tego typu wysrywy xD bo przecież przekładanie premier to nowość w branży gier i sam cdpr nigdy tego nie zrobił wczesniej dzięki czemu taki Wiedźmin 3 wyszedł strasznie #!$%@?... A nie czekaj... Chyba coś #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Cybher1: @kawior2007: wgl ostatnio mam wrażenie że wielu ludzi w Polsce traktowało CDPR i Wiedźmina jako takie nasze dobro narodowe, stojące w opozycji do zgniłych gigantów growych z zachodu, a teraz gdy się okazało że CDPR to jednak prywatna firma, na dodatek bardzo międzynarodowa i o zgrozo wpisują a się w trend propagowania wartości niepopularnych w naszym narodzie, to jest wielkie zdziwko a nawet bunt.
  • Odpowiedz
@ruum: gówno prawda xD wersja recenzencka, którą dostali krytycy branżowi, owszem była. Przez co pare osób się przyznało, że zaniżyli trochę ocenę w recenzji przed premierą jeszcze za optymalizacje właśnie ale w dniu premiery wraz z patchem pierwszym, konsumenci dostali dobrze zoptymalizowany produkt. Ja grałem od dnia premiery i giera śmigała cymesik ¯\_(ツ)_/¯

A patche dostawał, zawsze jest coś do poprawy, dodawali też nowy content z tymi mini DLC ale
  • Odpowiedz
@Cybher1: Hejt nigdy nie jest uzasadniony, co najwyżej krytyka. Tylko że krytyka tez może być głupia, w tym momencie niektórzy zachowują się jakby Redzi byli im coś winni, a to jest strasznie głupie.
  • Odpowiedz