Wpis z mikrobloga

Pomozcie Mirki - problem z różową , poznałem na tinderze rozowa lvl 22 wstepnie miało byc fwb, postanowilem do niej pojechać posiedzieliśmy w aucie mizianko tu za dupcie cycuszki to tamto macanko ja ją ona mnie bardzo chętna i napalona. Ale ani seksu ani loda nie było i spotkanie na tym się zakończyło.I teraz pojawia się problem na drugi dzień coś tam z nią jeszcze popisałem , powysylalem lecz kolejnego dnia napisałem do niej jak tam i cisza nie odpisała , snapy przestala odczytywać wiadomośći też poprostu jakby zniknęła całkiem. A wiedziałem że jest bo na story wstawiała jakies zdjęcie. Dziś napisałem do niej znów i teraz odczytala ale nie odpisala i teraz pojawia sie zasadnicze pytanie : O CO JEJ CHODZI ? Stwierdziłem że więcej juz nie bede pisał, będzie chciala odpisac to odpisze nie bedzie chciała to nie.... ale wogole nie czaje takiego zachowania. Nie wiem nie spodobalem jej sie czy co ? Ale watpie bo w aucie byl kontakt fizyczny i to dlugo mimo ze seksu ani loda nie było bo nie chciała. Co powinienem dalej zrobić bo jak dla mnie sytuacja bardzo nie zrozumiała ... A nie ukrywam że dziewczyna bardzo fajna i zalezalo by mi aby to dalej pociagnąć
#badoo #tinder #randki #podrywajzwykopem #seks #romans #spotkanie #randka #rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
@needer: Częsta sytuacja. Każdy facet w tym momencie zachodzi w głowę i analizuje każdą sekundę spotkania: co ja zrobiłem nie tak? Ludzie powyżej będą pisali, że zrobiłeś źle to, to i tamto - jest to możliwe, nie widziałem co robiłeś na spotkaniu i jak, ale...jest ogromna szansa, że najzwyczajniej w świecie się jej po prostu nie spodobałeś i już. Równie dobrze laska mogła przyjść do Ciebie do domu, byłyby jakieś akcje,
  • Odpowiedz
@needer: gościu nie masz co pisać i tak jak zauważyłeś na dwie wiadomości ci nie odpisała więc wątpię by zrobiła to na kolejne piećdziesiąt, znajdź sobie nową
  • Odpowiedz
@needer: miałem bliźniaczo podobną sytuacje tylko zakończyło się lodem. Po randce tego samego wieczoru milion wiadomości od niej jak to było cudownie i w ogóle nie może się doczekać aż się znowu zobaczymy. Następnego dnia do niej napisałem "hej, co porabiasz?" i cisza, już więcej nie napisała. Potem ją dodałem z fikcyjnego konta na fb do znajomych, bo miała wszystko prywatne i się okazało, że jest w kilkuletnim związku.
Może u
  • Odpowiedz