Wpis z mikrobloga

To twierdzisz, że kobiety są chamskie, niemiłe, nie angażują się w rozmowę i nie wykazują inicjatywy?

24- letni Salwador z Warszawy jest innego zdania.
Już jak miał 13 lat to koleżanki z klasy siadały mu na kolana na łączonym wf-ie, dawały buziaki w policzek na przywitanie i dosiadały się do ławki.
Gdy miał 14 lat, stracił prawictwo z rówieśniczką na letnim obozie na Mazurach, pod namiotem. Dziewczyna była w nim diabelnie zakochana.
Gdy poszedł do szkoły średniej, zaczęły się imprezy, alkohol i beztroskie życie nastolatka.
Wszystkie licealne gwiazdy - Julki, Patrycje, Sandry i Kingi po kolei oddawały mu się na domówkach. 16-latki błagały Salwadora by ten w brutalny sposób niszczył ich zwieracze odbytu swoim King Kongiem. Dla niego dziewczyny zawsze były uśmiechnięte, miłe i serdeczne. Salwador w życiu by nie powiedział o kobietach, że się nie angażują i zawsze każą facetowi wychodzić z inicjatywą. Liczne oznaki zainteresowania w postaci bawienia się włosami, uśmiechy na ulicy i kokieteryjne spojrzenia sprawiają, że myśli on o kobietach jako o ciepłych i serdecznych istotach.

Dokładnie te same kobiety na Twój widok odwracają wzrok, odpowiadają jednym słowem i nie odpisują na wiadomości.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #harlekinydlaprzegrywow #przygodyprzyszlejzony #p0lka
B.....W - To twierdzisz, że kobiety są chamskie, niemiłe, nie angażują się w rozmowę ...

źródło: comment_1592834659i1ZQ4OWmtXmCIsBhia5FFC.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś pomysły dlaczego?


@Blackpill_RAW: Już tłumaczę. Salvador ma symetryczną twarz z dobrymi kościami policzkowymi, zaznaczoną szczęką oraz gęstymi włosami. Powyżej 180 cm. Jednym słowem - silne geny. On wzbudza w laskach podniecenie seksualne, ty nie. Dlatego z nim opłaca się przebywać bo seks będzie przyjemniejszy a nawet sam bliski koleżeński kontakt jest przyjemny bo przyjemnie patrzy sie na jego twarz i ciało. Salwador dodatkowo ma na pewno fajnych, przystojnych kolegów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Już tłumaczę. Salvador ma symetryczną twarz z dobrymi kościami policzkowymi, zaznaczoną szczęką oraz gęstymi włosami. Powyżej 180 cm. Jednym słowem - silne geny. On wzbudza w laskach podniecenie seksualne, ty nie. Dlatego z nim opłaca się przebywać bo seks będzie przyjemniejszy a nawet sam bliski koleżeński kontakt jest przyjemny bo przyjemnie patrzy sie na jego twarz i ciało. Salwador dodatkowo ma na pewno fajnych, przystojnych kolegów i szerokie kontakty z ludźmi czego
B.....W - >Już tłumaczę. Salvador ma symetryczną twarz z dobrymi kościami policzkowym...

źródło: comment_15928443216Gjag8XUUzWMN5Zfkxxnrk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ,,Nie no ok, no wiecie może on faktycznie ma powodzenie, ALE moja koleżanka ma koleżankę, która ma kuzynkę, która zna kogoś kto zna kogoś, kto nie jest wcale taki przystojny i ma powodzenie u kobiet. Także wiesz, nie możesz też tak generalizować, przeciez są rzeczy ważniejsze niż wygląd. Nie wiem jak Ci to powiedzieć, jak to nazwać. Taka chemia..."
  • Odpowiedz
Bez hejtu ale to jakieś kompleksy, zazdrość,ukryte fantazje czy co?


@MacintoshTheRebel: To są moje rozbudowane opisy Chadów, Julek i sexów między nimi zaopatrzone w bogactwo środków stylistycznych, żeby śmieszyło czytelnika. Taki mój trademarkowy styl pisania :D
  • Odpowiedz
Jesteś generalnie ciemny czy jasny? Mam na myśli kolor skóry, włosów i oczu.

Jeśli jasny, to zauważyłeś, że ponadprzeciętnie często atencją darzą Cię ciemne różowe?


@mistrzostwoprzegrywu: Mam wręcz porcelanową skórę. Kiedyś znajomi mówili na mnie dla śmiechu "nieskazitelnie biały człowiek". Włosy ciemny blond, oczy zielone/szare w zależności od oświetlenia.
A co do różowych, to rzadko mam interakcje z nimi ze względu na piwniczny tryb życia. Atencję jak dostawałem to raczej
  • Odpowiedz