Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie jak #neuropa nabija się z tego że #bosak jest wolnościowcem, na pewno większym niż jakikolwiek inny kandydat. #trzaskowski sobie mordę wyciera #lgbt, w celu zgarnięcia elektoratu, a tak naprawdę przez tę wojnę pomiędzy #duda a #trzaskowski prawdziwi ludzie LGBT tylko tracą (ci co chodzą w protestach to mają nierówno pod sufitem, katolicy z naprzeciwka z resztą też). Oni nie potrzebują żadnych przywilejów i praw specjalnych tylko dla nich, oni chcą być równo traktowani przez równe prawo i #bosak jest tego gwarancją. #trzaskowski popiera 500+, a to chyba trzeba być idiotą i ignorantem (fajny wolnościowiec xD), on proponuje jakieś obniżenie podatków w ogóle? Większość jego obietnic to frazesy, których Polacy nie potrzebują. Wiadomo w obecnej sytuacji lepszy on niż Duda, no ale to chyba zawsze będzie taka sytuacja jeżeli będzie rządzić prezydent z tego samego obozu co rząd.

Naprawdę mam już dosyć tej karuzeli PO-PiS, wystarczy.
  • 11
Tak naprawdę wydaje mi się, że Bosak #!$%@? to 500+, a mówi tak, żeby zgarnąć trochę wyborców PiSu. Jego wypowiedzi na ten temat są niestety zmienne.

@Kopinho: Natomiast co do marihuany i niedziel to jestem rozczarowany jego postawą. Tak samo nie podoba mi się, że osoba bardzo utożsamiająca się z wiarą jest za wprowadzeniem kary śmierci. Nie odradzam głosowania na niego, ale nie zapominajmy, że to tylko kolejny polityk, a nie
@Kryptowalutowo: może być najbardziej wierząca osobą na świecie, ale powinno to zostać w jego sferze prywatnej. Przerażają mnie jego wpisy na twitterze (np. ten, że sąd powinien być obsadzony przez chrześcijan, że prawo powinno być oparte o dekalog, a nie "laickie" prawa człowieka), unikanie odpowiedzi na kontrowersyjne pytanie o aborcje w AMA. Dużo to z wolnością wspólnego moim zdaniem nie ma, ale może mamy inną jej definicję niż Konfederaci.