Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mam pytanie, nie jestem z Gdańska choć tu mieszkam. Nie znam okolic ani miasta. Macie jakieś ciekawe miejsca gdzie można fajnie spędzić czas z narzeczoną? Nie koniecznie stricte w #gdansk czy #gdynia bo chodzi o całe #trojmiasto i okolice. Chodzi mi o miejsca zarówno rozrywkowe jaki i takie bardziej romantyczne. Podrzućcie jakieś propozycje fajnych miejsc będę na prawdę wdzięczny.
  • 11
@tylkoocosspytam: Parki - fajne na piknik (ale najlepiej jak znajdziecie miejsce mniej oblężone) np. w Parku Oliwskim czy Reagana. Plaża na Babich Dołach w Gdyni, z widokiem na Torpedownię :) Pachołek z pięknym widokiem. Wzgórza nad Starym Sopotem - te takie na terenie Parku Krajobrazowego. :) Jak macie Rowery to np. do Latarni w Nowym Porcie możecie śmignąć :) Opcji jest dużo! Sprawdźcie też belkę tagu #gdansk.
To raczej takie standardowe :) Myślę, że ktoś dorzuci Wam jeszcze jakieś fajne pomysły :) Aaa i koniecznie do Zoo jeśli jeszcze nie byliście - bardzo malowniczo położone :) Jest też tam chyba park linowy to możecie przy okazji zastrzyk adrenaliny dołożyć :)
@tylkoocosspytam: z parków to jeszcze Oruński koniecznie! Rzut beretem od parku jest kawiarnia Kuźnia w zabytkowym budynku.
W centrum kawiarnia W Starym Kadrze na Lawendowej, więc po spacerze można wskoczyć na kawę i ciacho, bardzo klimatyczna, z przyjemną muzyką z dekad ubiegłych.
Z rozrywek np escape roomy na stadionie czy jeszcze na pewno w kilku innych miejscach, ścianki wspinaczkowe. W Sopocie i Redzie są aquaparki, chociaż szczerze nie wiem czy otwarte.