Wpis z mikrobloga

@hurtwish: ja też zabiłem wszystkim, znaczy Syana zabiła Henriette, ją zabił kusznik, a ja zabiłem Detlafa. Troche smutłem z tego, że obie zginęły, bo myślałem, że Syana się nawróciła, a tu ciul. Jak zawsze na opak xD
jak mogłaś zabić Detlafa :(


@Misza97: Jak można nie zabijać Dettlaffa? Wampira, który nie tylko dał się oszukać jak dziecko, mordując, aby "uratować ukochaną", ale też na końcu doprowadził do masowej rzezi niewinnych tylko po to, żeby spotkać Syannę, a de facto, aby dokonać zemsty. Grasz wiedźminem, masz zabijać potwory, a nie się litować i liczyć, że może potwór dotrzyma słowa, może gdzieś się zaszyje i nigdy już nie zabije człowieka.
@Misza97: Z tego co pamiętam, to Regis mówił, że gdzieś odejdzie i wraz z odległością przestaną go ścigać. Nie pamiętam czy będzie kiedyś mógł wrócić do swojego klanu, jeśli tak to na pewno nieszybko.

Jednak dla mnie bezsensowne jest rozpatrywanie wyboru gracza z takiego punktu widzenia, bo podejmując decyzję o walce z Dettlaffem nie mamy pewności, że Regis zrobi to co zrobił, więc to jest patrzenie się na decyzję z wiedzą,