Wpis z mikrobloga

@NemezisX Chyba powinno być ci żal bluepillów, którzy w to uwierzyli i nie rozumieją z czego wynikają wszystkie ich problemy, a nie lasek, które opowiadają te dyrdymały?
  • Odpowiedz
@be_happy: Nie, nie jest mi żal bluepillów bo to nie ich wina, że w to uwierzyli. Niestety kobiety są trochę sobie winne temu bo z jakiegoś powodu czują,że nie mają prawa wybierać faceta według wyglądu. A skoro tak uważają to wolą skłamać, że liczy się charakter.
  • Odpowiedz
@NemezisX one wybierają według wyglądu i w pełni świadomie kłamią, że tego nie robią. Dzięki temu nie dość, że wybierają tak jak im pasuje, to jeszcze budują wokół siebie aurę uduchowionych półaniołów, które są zbyt szlachetne, żeby patrzeć na wygląd. Podwójny zysk.
  • Odpowiedz
@NemezisX chcesz mi powiedzieć, że są laski, które nie zauważają, że jak przechodzi obok giga chad, to robią się mokre, a jak przechodzi Mirek 2/10 to im się zbiera na wymioty xD? Bo jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić.
  • Odpowiedz
@NemezisX: w sumie jakos ostatnio sie przyjelo ze to kobiety czesciej pisza ze sa ksiezniczkami, masz miec 185cm minimum, brak zakoli, mięśnie dobra prace, pasje itp. a faceci jak #!$%@? cos pisza o duszy i wspolnym czytaniu Schopenhauera.
  • Odpowiedz
@thority: Ja wiem bo sama to zauważyłam, przeżarty mózg mają, serio głupio mi jako kobiecie, że takie księżniczki z siebie robią. Później jest tu na wykopie taka opinia o nas jaka jest...
Pozostaje zlewać takie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@thority: + można mieć wymagania ale nie rozumiem o tym wzroście, jak można wymagać wzrost minimum ileś tam jak ktoś nie ma na to wpływu? xD
Ja mam niższego niebieskiego o jakieś 10cm i no #!$%@? nie wiem o co im lata []
  • Odpowiedz
A to nie jest tak ze wybierasz Chada jak tylko przyslowiowego dziurkacza szukasz? A jak zaczynaja sie mysli o gowniaku to raczej chcesz stabilnego #!$%@?, moze byc nawet 2/10? Twoj aktualny niebieski to ile na 10
  • Odpowiedz
@thority: No nie, co to w ogóle za myślenie xD Ja wybrałam świadomie mojego niebieskiego jako partnera na całe życie, razem biorąc pod uwagę też to, że gdy będę chciała z nim dziecko to wiem, że on będzie dobrym partnerem. Dla mnie mój niebieski to 10/10 ale wiadomo, że jest to moja opinia, dla kogoś może być za niski i za chudy albo mieć złą fryzurę itp.
Jak się z kimś
  • Odpowiedz