Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #budownictwo #remontujzwykopem

hej na tym obrazku lepiej pokazuje na czym polega problem, obecnie spadek jest w 3 kierunkach jak na lewym obrazku a na prawym pokazuje do czego dojdzie jesli zrobie tylko w jedna strone.
Nad garazem jest daszek i jesli zrobie spadek jednostronny to jak sie polaczyc z tym daszkiem ?

@anonimowyrozmowca
@jakosdajerade
@ozyrus
@MilionoweMultikonto
@voga1
@hpiotrekh
@tonawiarywkilkarzeczy
@hpiotrekh
@Qullion
@arkadi2020
@Fang
@CapaldiTheDoctor
@nemokrinis
@Przemekcruz
KrowkaAtomowka - #remontujzwykopem #budownictwo #remontujzwykopem 

hej na tym obra...

źródło: comment_1592760353JzCjxuT3hJfwNZdwUbu8b8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Ja układałem steropiany w ten sposób, że zaczynałem od 10 wtedy dawałem 5 a resztę równalem 2(cm). Nikt się nie bawi w idealne skośne styropiany chyba, że tak chcesz. Ale równie dobrze możesz wylać (podkład) betonowy od np. 10 lub 5 do 0 i dać na to pape, wtedy zrobić opierzenie i warstwę właściwą betonu. Z tymi spadkami to trochę pieprzenia jest, ale takie rzeczy też się robiło. Przy całej
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: ten styropian spadkowy nie jest dużo droższy od zwykłego dachowego, a naprawdę warto. Tarasy czy balkony działają jak radiator. Spadek kopertowy jest jak najbardziej wykonalny z tym, że tak jak wszyscy piszą ekonomicznie nieuzasadniony. Natomiast jeśli chodzi o rynnę to powinna być dookoła nawet jeśli spadek będzie w jedną stronę, w zimie kiedy śnieg się będzie topił ochlapie całą elewację. Ja bym zrobił spadek w stronę drzwi garażowych łącznie z
  • Odpowiedz