Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Ten kretyn Trzaskowski nie dość, że chce wszystkim studentom dawać 1000zł miesiecznie, to jeszcze obwinia Dude, że nie pomogl frankowiczom, czyli pogłębianie socjalu w najlepsze + ideaologia LGBT. To ma być ta lepsza zmiana? Dlatego tak wiecznie szczujecie na wypoku na Dude, a Trzaska wywyższacie?

#bekazlewactwa #pytanie
  • 28
  • Odpowiedz
@lastro: tak będzie już chyba do końca mojego żywota, bo to "młode pokolenie" nawet na wykopie ma klapki na oczach i wybiera tylko pomiędzy złem, a mniejszym złem, bo inni "nie mają szans". Idź pan w #!$%@? z taką demokracją.
  • Odpowiedz
@lastro: taki elektorat, jak daja to dobrze...kto da wiecej! Wiesz z czym jest najwiekszy bol? Ze od kilkunastu lat utwierdzam sie w przekonaniu ze tutaj naprawde nie ma zadnej alternatywy, sluchajac pierdow obecnych kandydatow mozna odniesc wrazenie ze ten PIS to w sumie nie jest najgorszy. to jest najwiekszy bol...
  • Odpowiedz
serio 1000 dla studentów chce dać ???? Myślałem że to tylko Kamysz i to tylko dlatego, że wie, że nie wygra. #!$%@?ło go trochę


@daxter501: Tak. Wczoraj słuchalem jak o czyms takim mowil na wiecu wyborczym. A dzisiaj fragment o tych frankowiczach, moze jeszcze cos tam obiecywal
  • Odpowiedz
sluchajac pierdow obecnych kandydatow mozna odniesc wrazenie ze ten PIS to w sumie nie jest najgorszy. to jest najwiekszy bol...


@swiniakstatysta: No ja też tak uważam. Tzn. wolałbym konfederacje, bo #!$%@? mnie to skłądanie sie na 500 plusowiczow w tym tych bogatszych ktorzy wcale tego nie potrzebują, a składać sie musze ja niezamożny singiel. Do tego ulgi 500zł dla tych do 26roku życia. A peło nie dosć ze obiecuje jeszcze więcej,
  • Odpowiedz
@lastro: zapomniałeś dodać, że używają policji politycznej do realizacji własnych celów, zrobili z TVP tubę propagandową za pieniądze podatników, wyciąganie hajsu na lewo przez Szumowskiego, rozniesienie w pył podstaw demokratycznego państwa - trójpodziału władzy i kilku innch. Ale poza tym to są spoko
  • Odpowiedz
@lastro: a kto ma udowodnić jeżeli Ziobro jest ministrem niesprawiedliwości, a PiS uwalił sądy? Ten sam człowiek, który aktywnie chroni pedofilii i umaża spraway w 3h od złożenia sprawy. Z innych smaczków to przypominam o prezesie NIKu, jak to mowią ryba psuje się od głowy.

Zastanówmy się co wiemu o Szumowskim:
- kupił niesprawdzony sprzęt po zawyżonej cenie od kumpla, bez doświadczenia, z poza branży medycznej
- niejasne oświadczenia majątkowe, rozdzielność
  • Odpowiedz
  • 1
#!$%@?. Ten kretyn Trzaskowski nie dość, że chce wszystkim studentom dawać 1000zł miesiecznie, to jeszcze obwinia Dude, że nie pomogl frankowiczom, czyli pogłębianie socjalu w najlepsze + ideaologia LGBT. To ma być ta lepsza zmiana? Dlatego tak wiecznie szczujecie na wypoku na Dude, a Trzaska wywyższacie?


#bekazlewactwa #pytanie

@lastro Też mi się to nie podoba. Jednak w wyborach prezydenckich mało jest istotny program. A już w tych wyborach to już w ogóle
  • Odpowiedz