Wpis z mikrobloga

Na jakim serwerze w Classicu szukać jakiejś Polskiej, bardziej hardcorowej gildii?
Myślę nad zmianą serwera, żeby dołączyć do Polskiej gildii i chciałem się was zapytać o to na jakim serwerze szukać? Shazzrah? Jakie są tam najlepsze Polskie gildie? Czy jakakolwiek prowadzi obecnie rekrutacje i szuka healera?
Strona to oczywiście Horda, a klasa którą gram Resto Szaman (z dobrym gearem ;) )
#worldofwarcraft #wowclassic
  • 16
@Ranndolf: na shazzrah nie ma polskich hardkorowych gildii. Jest fixed i bastion ktore sa smietnikowymi srenimi gildiami pelnymi dzieci. Nie ma polskiej gildii ktora znaczy cokolwiek na classicu. Shazzrah ostatnio spokojnie jezeli chodzi o kolejki bo mialo 500-1000 w dni raidowe ale jest to najwiekszy serwer bez layera/locka na europie i masa ludzi transferuje na niego wiec niedlugo bedzie zablokowany lub dostanie layering z taka iloscia chinczykow jaka codziennie na niego
@jasmithia: o, dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Tak więc zostaje póki co w swojej gildii i na swoim serwerze, w przypadku gdybym zdecydował się na zmianę widzę, że nie ma sensu pchać się w polskie gildie, tylko dalej szukać międzynarodowych. Kurde, lubię swoją aktualną gildie, ale trochę denerwuje mnie powoli wysypujący się skład rajdowy, przez co trzeba było ostatnio dobierać kilka osób z PUGa. Bo o ile nie zależy mi jakoś