Wpis z mikrobloga

Moja koleżanka wczoraj zapytała się mnie czemu nie mam jeszcze dziewczyny skoro 24 lata już za kilka dni a brzydki i głupi nie jestem.
No to powiedziałem jej że nie chce wiązać się z dziwką.
Wtedy hur hur nie każda to dziwka i jako przykład podała siebie.
No to powiedziałem że wcale 2 związki tygodniowe i bodajże kilkunastu chłopa wyrwanych na jedną noc z klubu nie czynią z niej dziwki. Obraziła się i już rozmowa przestała się kleić xd.
#tinder #rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
@Kowixx
Logika różowych:
- dawaj dupy po klubach
- próbuj doradzać w sprawach randkowych
- obraź się, bo ktoś powiedział, że nie jesteś wzorem cnót, za który się uważasz
  • Odpowiedz
@iAndrew: tak, tak, tak było xD jest dokładnie odwrotnie - tutaj pojawiły się wyzwiska, obrażanie, było zupełnie inaczej niż to co opisałeś.

A twój post tyczy się wlasnie logiki niebieskich - powiesz mu coś o czym wie, co jest oczywistym faktem, bez żadnego obrażania, np. "masz małego siurka" albo "jesteś niskiego wzrostu" to kwik i zale na wykopie nie mają końca
  • Odpowiedz
@Kowixx nie nazwał jej dziwką przecież. Dał jej do zrozumienia, że się puszcza i nie powinna się stawiać za wzór stabilności w związku. Różowy klasycznie musi znaleźć między wierszami coś, czego nie ma i zrobić z tego awanturę ;)
  • Odpowiedz
@Kowixx: słuchać porad od dziewczyny która sama się puszcza xd boli cię to że nie każdy może chcieć pustaka i tyle.
Kobieta nie chce kolesia który rucha się co tydzień z inną ohh jaka porządna kobieta
Facet nie chce puszczalskiej kobiety hehe przegryw
  • Odpowiedz