Wpis z mikrobloga

Niech że wyrocznia wypok przemówi!
Jakie są za i przeciw #bosak
Krótko, zwięźle i na temat, bo nie wiem na kogo głosować w #wybory . Bliskie są mi idee wolnościowe ale nie lubię ultra narodowo-katolickiego #!$%@? głupot (°°

Krzysztof Bosak

  • za 61.5% (40)
  • przeciw 38.5% (25)

Oddanych głosów: 65

  • 13
@Dpdp: no właśnie... Czy ja tak dużo wymagam od polityka, ze chcę usłyszeć co z podatkami i wolnościami obywatelskimi (_ )
Słucham sensownych wypowiedzi, a nagle typ odpala "szczęść boże ziemia jest płaska" (°° uj w dupę z tym krajem chyba nie ma kandydata dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Baccon: Czy takie niemożliwe by połączyć gospodarczą wolność i względnie niewielką skalę działania państwa z nie wchodzeniem ludziom do sypialni? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Baccon:

koszula po starszym bracie

no to akurat trochę nieelegancki cios ale sprawidziłem gdzie ta żona pracuje i tu jest #!$%@?, że chyba spala Bosaka na panewce jak dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Dpdp: pytanie z serii: czemu nie ma podziemnych samolotów.

Tu się też nie zgodzę. Mi się te postawy nie gryzą, a jest już na dwóch, ja i @Dpdp ( ͡° ͜
@Baccon: ale to są dwie odrębne rzeczy ekonomia i światopogląd i jak dla mnie mogą łączyć się w dowolnych kombinacjach tylko, że w wybitnym kraju lechitów mamy tylko:
wysokie podatki -> kościół be, aborcja, tęcze
podatki niskie, wolność -> bozia, kościółek, pedały do łagru

a nie może być:
podatki niskie, swoboda obywatelska -> wierz sobie w co chcesz i ruchaj co chcesz ale za swoje pieniążki, my nic nie dołożymy do
@Baccon: dobrze, że udało się nam dojść do konsensusu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak nawiasem mówiąc to średnio się znam na tych określeniach i nawet nie chcę się na nich znać, bo one strasznie szufladkują co widać po dyskusjach ludzi, którzy widzą tylko prawica-lewica. Potrzeba szambonurka, żeby dostać się do poziomu ich dyskusji...