Wpis z mikrobloga

#zegarki
W ostatnim wpisie przekonaliście mnie żeby zwiększyć budżet kilkukrotnie i kupić coś porządnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz pytanie który wybrać.
Czy w codziennym użytkowaniu negatyw daje się we znaki? Wiem, że na ręce kolegi nie byłem w stanie odczytać godziny z negatywu. Jednak z wyglądu podoba mi się bardziej (_ )
Za 5600E przemawia cena.
Plasują się one odpowiednio:
228,- 277,- 263,-

Jak żyć?
w.....n - #zegarki 
W ostatnim wpisie przekonaliście mnie żeby zwiększyć budżet kilk...

źródło: comment_1592645120VSTWp5zg8rE9KcTM4hFgDH.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wdu_pesekur_wawsadztenlogin: mam kostkę już x lat a dokładnie gwm5610 z solar. Pracuję w różnym terenie a zegarek nawet nie jest zmęczony. Polecam bardzo. Niedługo kupię jeszcze wersję bez solara, chyba 5600 i pasek wraz z bezel na metalowy aby uzyskać bieda gwm b5000. W połączeniu z duro moja kolekcja będzie kompletna :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wdu_pesekur_wawsadztenlogin: GW 9300GY here, chorowałem na niego i jak udało mi się go dorwać to dalej cieszę się że posiadam ale tak samo jak #!$%@? się gdy chce szybko odczytać godzinę. Trzeba to zrobić po prostu pod odpowiednim kątem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale tragedii nie ma. Imho tak mały koszt że bierz to co Ci się bardziej podoba bo o to w tym chodzi przede
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Broximon: no tak tak właśnie dlatego też mam negatyw( ͡ ͜ʖ ͡) tak jak pisałem głównym kryterium wygląd a praktyczne może nie być wcale ważne że oko cieszy. Godzinę odczytać można ze wszystkiego .
  • Odpowiedz