Wpis z mikrobloga

Bus, w którym żywota dokonał Christopher McCandless, został usunięty z alaskańskiej dziczy. Zbyt dużo ludzi wpadało w tarapaty, żeby do niego dotrzeć. Oglądając film Into the wild, czułam takie zażenowanie, że aż cierpła mi skóra. S---------o poprzez głupotę i oderwanie od rzeczywistości.

Ps. ktoś wie skąd wziął się tam autobus szkolny?( ͡º ͜ʖ͡º)
#ciekawostki
ciemnienie - Bus, w którym żywota dokonał Christopher McCandless, został usunięty z a...

źródło: comment_15926391589Ae7IVLrS40IJMXGvscDCJ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@07zglosSie: @ciemnienie budowali drogę (i mosty, ale tych nie zrobili) do kopalni w latach 60, a sam szlak był już przedwojenny. Było tych autobusów kilka jako miejsca noclegowe dla robotników. Jak przerwali prace to wszystkie poza tym jednym autobusem zabrali. Ten miał złamaną oś więc go zostawili dla traperów i podróżników. I to nie był autobus szkolny tylko stary autobus miejski z miasta Fairbanks:)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlak_Stampede
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ciemnienie: @ElCidX: Film o chłopaku, który gardził cywilizacją przez cały czas korzystając z jej zdobyczy. Mieszkał w domach innych ludzi, jeździł ich autami i pierdzielił, że te dobra nie są do niczego potrzebne. Jak w końcu wyjechał w tę upragnioną dzicz, to zjadł trującą roślinę i umarł.
Możliwe, że coś pokręciłem, bo oglądałem ten film jakiś czas temu, ale tak go mniej więcej zapamiętałem. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz