Wpis z mikrobloga

  • 5
#!$%@? śpię przy otwartym oknie i codziennie od paru dni budzi mnie #!$%@? Kukułka zaraz kupię jakaś wiatrówkę i będzie po problemie XD
#gownowpis
  • 11
  • Odpowiedz
@muskel: musisz zdobyć swoją planetę, gdzie każde życie będzie zaczynało dzień razem z Tobą. Bakteriom w kiblu tez pewnie Twoje spadające gowno rano przeszkadza, i pierdzenie. Pomysł o tym, wcale nie masz najgorzej
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@skorpion666 głębokie, ale bakterie mi akurat nie przeszkadzają XD mam potrzebę życiową snu no niestety tak już jest że człowiek musi spać i fajnie byłoby jakbym nie musiał codziennie wstawać o 5 rano

Poza tym kukułki to #!$%@? są bo podrzucają swoje jajka innym ptakom a młode co się wykluje wyrzuca resztę jajek z gniazda XD
  • Odpowiedz
@muskel: nie ma w ekosystemie niepotrzebnych istnień. Możemy nie znać ich celu, ale to nie znaczy ze go nie maja. Ludzie tez podrzucają dzieci do okna życia, inteligentny cywilizowany gatunek, a jednak. Jaskółki się nawołują pewnie na ruchanie a u mnie codziennie jakiś #!$%@? przejeżdża szybko pod blokiem i trąbi klaksonem żeby ludzi obudzić. Ciesz się ze budzi Cię ptak a nie czyjeś debilne celowe zachowanie
  • Odpowiedz