Wpis z mikrobloga

Dziwne jest to ze osoba ktora stworzyla uniwersum szkolej jest tutaj tak hejtowana. Prawda jest taka ze to Mexyk wypromowal szkolna, to dzieki niemu wiekszosc z was tutaj jest na tym tagu. Jego filmy z kononem jako pierwsze sie wybily na yt. Gdzyby nie Jarek i jego praca to konon juz daeno siedzialby zapomniany w jakims domu opieki. Ale jedyne co wy potraficie to hejt na Mexa bez ktorego by was tu nawet nie bylo
#kononowicz
  • 21
  • Odpowiedz
@Oskar77: Co? Kononowicz stał się sławny w 2006 roku, gdy kandydował na prezydenta Białegostoku, niewiele miało to wspólnego z działaniami smakosza uryny.
  • Odpowiedz
@Oskar77: hehe slaby bait zielonko idz pisac swoje wysrwy gdzie indzie bo kazdy kto dluzej sledzi szkolna to wie ze myxyk bez konona bylby gownem i sam mexyk to kilkukrotnie powtarzal ze chodzi tam dla zasiegow i tak samo jak major i cala reszta ktora sie wypromowala na plecach konona
  • Odpowiedz
@Oskar77: Kazik Staszewski ma dla ciebie odpowiedz: Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Jak lubisz gdybać to sobie gdybaj gdzie teraz byłby menel gdyby nie Konon? #!$%@? wie, może bezdomosc, moze wiezienie jak to u alkoholikow bez pieniedzy i checi do roboty.
  • Odpowiedz
@Oskar77: nie. Dla mnie uniwersum to sam Kononowicz, a jego znam od wyborów na prezydenta Białegostoku w 2006, reportażu w Faktach TVN, występie w programie Tok Szok. Były też teledyski pop-hip-hopowców, czy występ w filmie Ciacho. No i w 2009 odbyła się słynna wyprawa na składowisko odpadów (dla mnie perełka). Gdyby nie było Meksyka, to znalazłby się kto inny, co udowadnia Pato, czy wcześniej Fiodorczuk.
  • Odpowiedz
@ppiasq: i ja to pamiętam, i grupę operacyjną.. potem zapomniałem o nim aż zobaczyłem filmik jak chodził na spotkanie dla sympatyków PO i chciał gadać z Tuskiem.. potem co jakiś czas zaglądałem na YouTube odkrywając zaskoczony, że nagrywa cokolwiek. Meksyk nagrał wiele cennych filmów, które są znane do dziś i śmieszą. Bez wątpienia jest jednym z tych, którzy szkolną jaką teraz znamy, stworzył. Czy ktoś go lubi czy nie jest to
  • Odpowiedz