Wpis z mikrobloga

@marcellz Ja już nie wiem jak mam zwalczyć kaca bądź cokolwiek zjeść skoro wszystko jest cofane, myślę #!$%@? o kroplówce już bo jestem tak odwodniony a napić się nie mogę niczego.
elektrolity zwrócone, woda zwrócona, herbata czarna gorzka zwrócona... sucharek zwrócony, sandwich zwrócony... #!$%@?ę
@MHRR89 A bo to woda gazowana. Wodę na kaca warto pić tylko wtedy, kiedy nie cofa, albo kiedy kaca jeszcze nie ma i człowiek budzi się pijany.
@alegz Coli nawet w domu nie mam, bardziej wydaje mi się że wczoraj na cały dzień zjadłem śniadanie a piłem od 12 do 22, 21piw pękło czego nie wrzucę do bebecha to leci out..
@alegz Nie no po piwie mnie nie ruszy, chodzi o to że jak zacząłem rzygać to się właśnie bałem klinować i do tej pory nie wiem czy żółci nie będę wyrzucał, #!$%@? 4x zwrot robić w ciągu półtora godziny to jest lipa jakaś
@MHRR89 Alkohol alkohol obudzi :D Osobiście miałam problem z klinowaniem, sam zapach mnie cofał, ale wielu znajomych sobie chwali tę metodę.
Ewentualnie możesz też próbować zasnąć. Później próbować uzupełnić cukier i wodę w organizmie. Może kawą? Albo napojem energetycznym? Kofeina świetnie działa na kaca, ale to już musisz być pewien, że uda Ci się jej nie zwrócić.
Tłuste żarcie też się świetnie sprawuje, uspokaja.
Ewentualnie szoruj po cole i cytryny, jeśli masz
@alegz Nie no glukozę to kupię obowiązkowo w aptece i na raz całość jebnę, zasnąć nie zasnę to za duzy hardcore jak non-stop czuję jak mi się coś podnosi i muszę się inaczej układać na łóżku.
No tłuste żarcie chciałbym zjeść ale na daną chwilę wiem że nic mi nie pomoże...
Klin zawsze był stosowany nigdy nie miałem tak że coś mnie cofało jak klinowalem ale jak w/w samo leżenie w jednej
@alegz Dobra, poszły dwie glukozy, herbata miętowa pita na raty z kroplami miętowymi, czuję że kichy się naprawiają jest okejka.
teraz tylko poczekam do 13 #!$%@? jakiś boczek smażony z jajkiem sadzonym, póki co jest dobrze bo nie zwróciłem glukozy ani nie mam mdłości.
po zjedzeniu jebne piwko i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze