Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Renifero: w tym miejscu gdzie odkurzacz głupieje, czyli po prawej stronie od napisu salon na screenshocie. Nie powinien tak się gubić, aczkolwiek u mnie tego typu zachowanie jest spowodowane dywanami albo na przykład wycieraczką, która powoduje blokowanie i gubienie się odkurzacza, dlatego ślad wygląda tak jak by odkurzacz miał Parkinsona xD
  • Odpowiedz
@misiek735: miejsce gdzie zaczyna się gubić jest losowe per sprzątanie. Wygląda jakby jedno koło blokował bo jak klikam zdalne sterowanie i przycisk by jechał do przodu to robi okrąg. Czasem puknięcie w zderzak pomaga...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Renifero: hmm trudno jest mi powiedzieć czy to problem hardware czy software. Jeśli odkurzacz głupiał by zawsze w tym samym miejscu w domu (czyli po prawej stronie napisu salon) to podejrzewał bym jakiś problem ze skanowaniem pokoju w tym miejscu typu jakieś inne urządzenie tam się znajdujące które imituje sygnał bądź utrudnia prawidłową pracę lasera odkurzacza. Ewentualnie może masz tam jakiś mebel albo lustro gdzie laser głupieje przy skanowaniu? Odkurzacze generalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Renifero: sam fakt że cały czas miga dioda w jakimś takim dziwnym pomarańczowym kolorze (moim zdaniem powinna byc biała, przynajmniej w moim xiaomi vacuum cleaner 1 generacja tak jest) jak i jego zachowanie raczej wskazują na jakieś poważniejsze problemy. Tak jak by się sterownik blokował...
Próbowałeś robic update tym programem co Ci napisałem?
No i dziwne że zderzak nie powoduje odsunięcia się odkurzacza od przeszkody, tylko na chama probuje przepchać tą
  • Odpowiedz