Wpis z mikrobloga

@Porucznik_Blaze: Sęk w tym, że chętnie bym to zrobił gdybym akurat myślał o przeprowadce. Natomiast konserwy pchają się tylko na ten zgniły Zachód, nikt nie wyjeżdża do konserwatywnych utopii, jak Turcja, Rosja czy Białoruś. Chyba wychodzi na to, że ten "tęczowo-socjalistyczny raj" działa o wiele lepiej, niż konserwatywny zamordyzm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kaijot: Jeszcze żeby oni mieli jakiś sensowny plan ekonomiczny, znali się na rzeczy jak Gwiazdowski Robert, a kuce konfederackie typu Mentzen czy Bekowicz #!$%@?ą, że trzeba vat usunąć xD
  • Odpowiedz
@CzipIDejl: oni nie mają żadnego planu, programu dla gospodarki. Jedyne na czym łapią poparcie życiowych nieudaczników z tagu #konfederacja, to wizja bycia trzymanym za mordy, bo ich zwolennicy to mentalni niewolnicy, którym trzeba mówić jak mają żyć.
  • Odpowiedz
@Kaijot: tylko spytam do czego przymusza cie KK? Tzn jak czego nie zrobisz to, jak w zamordyźmie, ktoś faktycznie przyjdzie to wyegzekwować lub czego zrobienie ukarać?
  • Odpowiedz
tylko spytam do czego przymusza cie KK? Tzn jak czego nie zrobisz to, jak w zamordyźmie, ktoś faktycznie przyjdzie to wyegzekwować lub czego zrobienie ukarać?


@Sesja: KK popiera zakaz handlu w niedzielę. Zmusza mnie poparciem projektu rządowego do spędzenia dnia w sposób jaki politycy i patriarchowie kościelni sobie życzą oraz decyduje kiedy mogę pracować, a kiedy robić zakupy. Oczywiście to państwo ustanawia i egzekwuje prawo, kościół tylko to popiera lub nie.
  • Odpowiedz
@Kaijot: @CzipIDejl: Sami macie mentalność niewolników skoro twierdzicie że kraj bez VATu nie może istnieć. Jak rząd wam jutro powie, że bez smagania każdego batem po dupie też gospodarka nie ma prawa istnieć i funkcjonować to pokornie się wypniecie rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odważnie nazywać nieudacznikami partię, która właśnie postuluje aby każdy odpowiedzialnie wziął sprawy w swoje zasrane ręce zamiast wiecznie prosił państwo o podcieranie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Porucznik_Blaze: Nie, to ty jesteś gimbuskiem, który stawia ponad wszystko jakieś postulaty gospodarcze z dupy i próbuje przekonać, że ma to sens. W jakim państwie na świecie nie ma vatu? Kuwejt, Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie? Gdzie niedługo będziesz mógł Kuwejt wykreślić. To jest właśnie ten twój guru ekonomii Dr Mentzen. Zlikwidujmy vat. #!$%@? to jest tak niemożliwe, że aż śmieszne.

Oczywiście już też rozpoczął się atak na osoby, które nie
CzipIDejl - @Porucznik_Blaze: Nie, to ty jesteś gimbuskiem, który stawia ponad wszyst...

źródło: comment_1592512443VFWOER17i4CIr80tGYQwu7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CzipIDejl:

Nie, to ty jesteś gimbuskiem, który stawia ponad wszystko jakieś postulaty gospodarcze z dupy i próbuje przekonać, że ma to sens


Gimbazę to ja skończyłem długie lata temu i nawet mi nie #!$%@? o wyrastaniu z korwinizmów bo im dłużej żyje tym bardziej to wszystko popieram.

To jest właśnie ten twój guru ekonomii Dr Mentzen.


Owszem szanuję dr prowadzącego kancelarię podatkową bardziej niż jakichś randomów wykopków co prawa podatkowego nawet
  • Odpowiedz