Wpis z mikrobloga

Co ten Budka #!$%@?, że Trzaskowski jest zmęczony kampanią? Wypowiedź w kontekście wczorajszej debaty oznacza, że musiał słabo wypaść i to bardzo słabo. Inaczej nie musiałby go tłumaczyć.
#wybory
  • 8
  • Odpowiedz
@dzieju41 Nie. Chodzi mi o pytanie np. o pierwszą komunię, przygotowane ewidentnie pod Trzaskowskiego i pod hehe jego syna co podobno do tej komunii nie przystąpił.

To nie jest niewygodne pytanie, to jest żenujące pytanie. Ty też mógłbyś być zażenowany gdybym Cię spytał o to czy przestałeś bić żonę.
  • Odpowiedz
@dzieju41: @FlimboQuest: tam każdy wypadł przeciętnie, Trzaskowski imo się jednak wyróżniał.
Hołownia z ta swoją grą aktorską nabytą latami pracy w tv może i dał mylne wrażenie, że wygrał tę debatę, ale tylko mało inteligentny człowiek da się nabrać na te jego zagrywki. Witkowski też był wymieniany wśród osób, które rzekomo wygrały. Wygrał to on jedynie walkę z muchą, która zaplątała mu się w gaciach. Był nudny, monotonny, zbyt normalny
  • Odpowiedz
@dzieju41: Napisałem tylko, że imo się wyróżniał. Wyróżnił się tym, że w dupie miał ten cyrk i olewał praktycznie każde pytanie opowiadając o swoim planie. Może go zmęczyły #!$%@? pytania?
Co do Budki, nie widziałem jego wypowiedzi, ale przynajmniej nie #!$%@? farmazonów o tym jak to Chadowski zdecydowanie wczoraj wygrał, #!$%@?ł konkurencję i jest królem, a już takie sytuacje po debacie były. To byłby dopiero strzał w stopę i czysty komizm.
  • Odpowiedz