Wpis z mikrobloga

Macie moją listę pewnych starterów które będą w #!$%@? dobre

#1 Spellslinger necro pod VD (to będzie meta na starcie na 99%)
#2 Necro pod spectres (slave driver a potem redemption sentry lub cokolwiek innego co jest viable)
#3 Minerek (scion pod the agnostic, nie będzie idealnie na start bo potrzebuje gearu jak cloak of defiance i później indigona ale w tydzien pojawi się na rynku sporo no albo tradycyjnie sab który działa od day 0)
#4 ED trickster LIFE->CI/LL (pewniak, zajebisty clear, #!$%@? bosskiller. Jak ktoś lubi grać jednym buildem to polecam bo możliwości rozwoju postaci są bardzo duże np. pod CI i glancing blows z shieldem na %ES on block i jesteście nieśmiertelni praktycznie)
#5 Bleed glad (bow albo lacerate, pod bowka polecam helmecik z delirium OP boss kilerek i przyjemny clear, bardzo ładnie sie skaluje i powinno być łatwo wycraftować dobry gear)
#6 Poison assasin BV. Bardzo fajny i zbalansowany buildzik, fajny def i spoko dmg. Na single 2x cold iron point a na clear najlepiej obliteration wandy albo z droższych opcji Asenath glovsy albo wybuchająca klata.
#7 2h Cyclone glad, champion, slayer, barserker dosłownie cokolwiek i będzie też spoko. Stun immunity to nie jest jakiś wielki nerf, bardziej zaboli nerf na impale ale myślę że będzie spoko i tak z nowymi warcry.

#pathofexile
  • 42
  • Odpowiedz
@Lrrr: no ten #3 to jednak potrzebuje gearu więc bym go dał na takie #10.1 Grałem nim i w itemach o których mówisz robi robotę, chociaż męczący playstyle :P Glad mówisz bedzie dobry?
  • Odpowiedz
@BomBom: sabo nie potrzebuje gearu, spokojnie na SSF mapki ogarniesz. Glad pod bleed jak najbardziej, max block albo full speed autismo jak wolisz.
  • Odpowiedz
@Lrrr: a no ja mówie o scionie ;p myslalem o tym gladzie ale nie widzialem nic fajnego jak narazie kusi mnie bv pidzama ale obawiam się kosztów,
  • Odpowiedz
#6 Poison assasin BV. Bardzo fajny i zbalansowany buildzik, fajny def i spoko dmg. Na single 2x cold iron point a na clear najlepiej obliteration wandy albo z droższych opcji Asenath glovsy albo wybuchająca klata.


@Lrrr:
Ja na bossów używałem Cold Iron + Apeps Slumber a do cleara Cold Iron + Binos Kitchen Knife i bardzo fajnie się sprawdza, również polecam.
  • Odpowiedz
@BomBom Cluster jewele dostały nerfa, których używał toxic rain. Widziałem, że wiele osób już nie poleca tak tego skilla po tym nerfie. Oczywiście nie jest zły, no ale niestety słabszy
  • Odpowiedz
@BomBom: nie lubię TR to go nie dałem. Viable jak mnóstwo innych rzeczy których nie umieściłem. Nie lubię TR bo stosunkowo szybko dochodzimy do sciany z dmg a po nerfach na clusterach jeszcze drożej będzie się przez to przebić. No i clearspeed taki sobie moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@BomBom wciskasz tylko jeden przycisk, a kulki same latają i zabijają wszystko wokół. Satysfakcjonujący build z pewnością. Tylko jak masz słaby pc to może być trochę ciężko.
  • Odpowiedz
@Lrrr: glad bleed bow spoko dopóki nie wchodzisz na red mapy, tam się zaczynają schody, chance to avoid bleeding, reduced phys, phys reflect, no regen, no leech i parę innych się znajdzie, które umilają mapowanie, nie wiem jak lacerate, ale ja po łuku i tych doświadczeniach póki co pass z bleedami, mimo, że do red map to jeden z najlepszych buildów i poison może mu buty czyścić
  • Odpowiedz