Wpis z mikrobloga

@Thrandvil: niestety trzaskowski to nie jest Bosak, który [...] wspiera socjalistyczne programy PiS


@SzybkieSondy: i cyk fikołek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzaskowski to kolejny oprócz dudusia populista, który również chwali 500+, daje więcej socjalu i obiecuje gruszki na wierzbie co chwile mówiąc czego to on nie zrobi po wyborach, a na co w rzeczywistości osoba pełniąca urząd prezydenta RP nie ma ŻADNEGO wpływu (
@linijkana20cm: Teraz nie wybieramy prezydenta, który ma "zrobić coś po wyborach", tylko takiego, który ma powstrzymać ten chory rząd przed kompletnym rozmontowaniem kraju. Niestety - taki mamy naród, że nie będąc populistą nie masz szans na prezydenturę. Ubolewam, że największą szansę na drugą turę ma Trzaskowski, bo przez to sporo ludzi zostanie pewnie na drugiej turze w domu, ale co zrobisz..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@linijkana20cm: Teraz nie wybieramy prezydenta, który ma "zrobić coś po wyborach", tylko takiego, który ma powstrzymać ten chory rząd przed kompletnym rozmontowaniem kraju. Niestety - taki mamy naród, że nie będąc populistą nie masz szans na prezydenturę. Ubolewam, że największą szansę na drugą turę ma Trzaskowski, bo przez to sporo ludzi zostanie pewnie na drugiej turze w domu, ale co zrobisz..

@Tarec: sam zostanę jeśli obaj panowie spotkają się w
@linijkana20cm: Oczywiście, że nie zamierzasz. Duduś wygra, PiS dokończy co zaczął, a za 5 lat jak już będziemy mieli tu Węgry i w ogóle nie będziesz miał szansy wybrać kogokolwiek innego, to wtedy dumnie oznajmisz, że to nie Ty. To inni wybrali - Ty tylko siedziałeś w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herubin: trochę za dużo nacjonalizmu, a za mało ekonomicznej kalkulacji, z kim bardziej opłaca się robić interesy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tarec: jeśli z obydwoma kandydatami T. i D. się NIE ZGADZAM to sugerujesz że mam głosować na któregoś z nich? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy może iść po to żeby oddać nieważny głos? Zapisuje sobie link w ulubionych i wołam za
jeśli z obydwoma kandydatami T. i D. się NIE ZGADZAM to sugerujesz że mam głosować na któregoś z nich?


@linijkana20cm: Oczywiście, że tak. Masz do wyboru lepę na ryj albo raka z przerzutami, ale pozwalasz zdecydować innym, bo TY się "nie zgadzasz" na żadne? Przykro mi, jedno i tak dostaniesz. Myślisz, że umyjesz ręce by dumnie móc mówić, że to nie Ty wybrałeś, ale wybrałeś - twoja pasywność to wybór tego,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarec: twierdzisz że stoję w jednym szeregu z pisowcami. Sam się zachowujesz jak pisowiec. Nie jesteś z nami? Jesteś przeciw nam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Syndrom oblężonej twierdzy połączony syndromem sztokholmskim. To jest jedyny logiczny wniosek.

Gdzie powiedziałem że wole kiedy jedna strona ma pełnię władzy? Trzaskowski niestety wygra jeśli wejdzie do drugiej tury, bez mojej pomocy. Niestety, bo będzie to ciąg dalszy pudrowania trupa. Jeśli wejdzie