Wpis z mikrobloga

@YgoR: faktycznie część z tych postulatów była bardzo popularna i masz racje

rozważam na kogo zagłosować

duda, biedroń i trzasek to nie moje klimaty

został mi bosak i kośniak jako jakaś alternatywa

ale chyba 1 opcja będzie grana
  • Odpowiedz
@finchharold:
Dla mnie to standard. Nie zwyklem natomiast czytać wypowiedzi chrześcijanina który wprost nazywa mnie gorszym sortem, bo nie wyznaje tej samej religii. To zachowanie godne pakistańskiego pastucha. Może powiedzcie to Bosakowi, a nuz się ogarnie.
  • Odpowiedz
ze w razie wygranej w wyborach zesra się wszystkim Polakom niekatolikom do ryja ¯_(ツ)_/¯


@Flypho: zesrałeś to się ty tutaj xD Kisnę z tego, jak nagle jakieś randomy się aktywują na tagach tylko po to, żeby #!$%@?ć takie farmazony
  • Odpowiedz
na pewno poglądami do Pisu im najbliżej


@xVolR: Tak jak Lewicy blisko do pomysłów rozdawnictwa PiSu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo ciężko powiedzieć, że Konfie jest blisko do "kaczystów" w kwestii gospodarczej.

No chyba, że dla ciebie liczy się wyłącznie sfera społeczna...
  • Odpowiedz
Bosak potrafi na debacie potraktować Trzaskowskiego jak normalny człowiek, nawet z pewna doza klasy, tylko po to, żeby później na Twitterze ogłosić, ze w razie wygranej w wyborach zesra się wszystkim Polakom niekatolikom do ryja ¯_(ツ)_/¯


@Flypho: Mam wrażenie, że to co czytasz to nie Twitter xDDD
  • Odpowiedz
Bosak jedyny nazwał go "Prezydent Trzaskowski"


@piter555: nazwał go tak bo to prezydent Warszawy jest, ale może to początek jakiejś sztamy
w pierwszej turze wiadomo głos na pana Krzysztofa, w drugiej natomiast głos na przeciwnika pana Dudy (o ile będzie on w drugiej turze), tak te wybory będą wyglądać
  • Odpowiedz
@tymirka:

Kiedy będziemy rządzili z Konfederacją, to my będziemy rządzili, a Konfederacja zajmie się Wami


() ()
  • Odpowiedz