Wpis z mikrobloga

Ciężko sie wraca na tag gdy nagle polowa ludzi, ktorych tu poznalem zanikla. Kilku wrocilo, ale innych i to w krotkim czasie.

Jedni po odwykach, inni bo kogos wyciągnęli od innych hajs, inni rozkminiali swoje postepowania, niektorzy pewnie byli tylko reaserchaccount, klocili sie na discordach, mieli problemy rodzinne, wyprowadzali sie z kraju w celu unikniecia wiezienia, innym się znudziło, inni sie zestarzeli jeszcze bardziej, no a ja tu będę dalej Misie moje

Stwierdziłem, ze ten tag kocham i to mój cel Wam poopowiadac czasem co u starego sajkonauty i nie tylko

Zależy mi na Waszym zdrowiu Misiaki

#narkotykizawszespoko
  • 39
@CacyIsBack: ojciec chrzestny Cacyk ()

było tu znacznie lepiej dopóki ten tag był zapomnianym przez boga miejscem
z chwilą kiedy stał sie popularny poziom zjechał w #!$%@?, bo zaczeli tu wpadać ludzie dla lansu, a nie z potrzeby - takie moje zdanie
fajnie że jesteś
@Cybek-Marian: no jeszxze za czasow jak mozna bylo calkiem niedawno z nimi na discordzie pogadac to poznalem kilku z tego tagu osobiscie i naorawde kochane istoty to byly. Dalej sa. No ale na tych discordach zaczeli sie klocic tworzy nowe kanaly i no tak koncza opiowraki glownie. Bez obrazy dla powaznych heroinistow

@ciuciu: przepraszam ale dawno Cie nie widzialem co tam Misiu?
@Cybek-Marian: oj ja poznalem nawet osobiscie kilku Psychonautów.

1 kiedys tam na woodstocku wzial homipta
2 bral allady jak byly legalne w polsce
3 jadl trufle nalogowo w holandi ale jazda

A po za nimi tylko jednego @ WujaAndzej ktory juz chyba psychonauto nie jest ale jest prawdziwy

I chyba na slowo wierze @randy_bobandy ze jest sajkonauto pozdro jak czytasz
@CacyIsBack: ahhh Wujaandzej ;3 jest najlepszy, prawdziwy, szczery, pomocny - tu można by długo wymieniać, poprostu dobry człowiek
czemu uważasz, że już psajkonauto nie jest?
i czy można przestać być psajkonautą jeżeli już sie nim było?
@CacyIsBack: no coś tam powiedzmy że mam okazje obserwować projekt ejmordo od początku i uważam, że to jest zajebiste - przelewanie rozkminy w coś realnego czym możesz sie podzielić z innymi ;)

a co tam robisz ciekawego coś innego jeżeli można wiedzieć?
@CacyIsBack: cpuny to najbardziej toksyczne srodowisko jakie poznałem, a grupowanie sie na jakichs discordach itd. prowadzi do destrukcji jednostek, jeszcze bardziej izoluje od normalnego społeczeństwa, izolacja przeradza sie w wykluczenie, pogłębia narkomanie, a potem umierają albo żyją, nie wiem. Raz czy tam dwa bylem na jakims discordzie takim to wyszedlem w kilka minut bo poziom zenady i kretynizmu przerosl to co prezentuje na tagu, bylo mi glupio wtedy i #!$%@?