Wpis z mikrobloga

Najważniejsze jest to, żeby kapitalista bał się, że zbankrutuje, a robotnik bał się, że wypieprzą go z pracy na zbitą mordę, jeżeli będzie źle pracował. Strach jest najważniejszy. Najważniejsze, żeby ludzie się bali, żeby stali na dwóch łapkach przed konsumentem - mówił Korwin-Mikke.


Kapitalista wie, że w dzisiejszych czasach dobry produkt to połowa sukcesu. Druga połowa to marketing.
Kapitalista chce przypodobać się zachodnim konsumentom (a jak wiadomo dzięki wykopowi, lewactwo tam rządzi)
Ponieważ to ich główny odbiorca gier i źródło potencjalnego zysku, nie jakiś tam kraj aspirujący do pierwszego świata.

Gdy największy i najbardziej znany polski producent gier dla $$$$$ wstawia tęczową flagę w logo firmy, nasze prawaki wyją z oburzenia, że prywatna firma kieruje się chęcią przypodobania się zachodniemu lewicowemu konsumentowi. XDDD

I przy okazji zapowiadają że będą kraść produkt, który im się nie podoba (trans), czy tam polityka firmy (tęcza). Wszystko jedno. XDDD

#bekazprawakow #korwin #gry #cyberpunk2077 #4konserwy
  • 16
@patykiem_pisane Jaki słaby chochoł. Zrozum, żeby kapitalista się bał, musi być możliwość wyrażenia opinii na temat produktu lub świadczenia. Co ty krytykujesz? Że ktoś wyraża opinię?
Jaki słaby chochoł. Zrozum, żeby kapitalista się bał, musi być możliwość wyrażenia opinii na temat produktu lub świadczenia.


@Volki: Zabronił ktoś tobie wyrażenia opinii o produkcie kapitalisty? Ja nie, tylko wyrażam swoja opinię o reakcji pewnego środowiska.
@patykiem_pisane

I przy okazji zapowiadają że będą kraść produkt, który im się nie podoba (trans), czy tam polityka firmy (tęcza). Wszystko jedno. XDDD

To nie mogłeś darować sobie swojego wysrywu, wtrącać w to Korwina i ograniczyć się do tego? xD

Należy szanować własność prywatną. Sama zapowiedź to tylko sygnał dla przedsiębiorcy, że ludzie chcą płacić, ale nie chcą sponsorować jednocześnie ideologii lgbt.
To nie mogłeś darować sobie swojego wysrywu, wtrącać w to Korwina i ograniczyć się do tego? xD


@Volki: Ale Korwin też jest tutaj odgrywa ważna rolę. W końcu sam przyznał, że kapitalista ma stać na baczność przed konsumentem. Nie dziwota, że CDR puszcza oczko w stronę potencjalnych klientów, dzięki którym można najwięcej zarobić. To jest IDEAŁ kapitalizmu w wykonaniu CDR (co potwierdza sam krul) i co zabawne wywołujący największy ból dupy
@patykiem_pisane

(co potwierdza sam krul) i co zabawne wywołujący największy ból dupy wśród ..... piewców wolnego rynku

Ty dalej nie rozumiesz słowa pisanego.

Rozumiesz, że chodzi tutaj o ścieranie się opinii? Przedsiębiorca wtedy kalkuluje jak najlepiej postąpić.

Gdyby przyjąć twój lewy tok myślenia, to przedsiębiorca nie bałby się, a jedynie liczyłby co daje większy zysk.
Zmiana na homotęczę nie wnika z faktu, że przedsiębiorca się boi. On liczy wtedy na większy zysk.
Ty dalej nie rozumiesz słowa pisanego.

Rozumiesz, że chodzi tutaj o ścieranie się opinii? Przedsiębiorca wtedy kalkuluje jak najlepiej postąpić.


Przypomnijmy słowa Korwina:

Najważniejsze, żeby ludzie się bali, żeby stali na dwóch łapkach przed konsumentem


@Volki:

Gdyby przyjąć twój lewy tok myślenia, to przedsiębiorca nie bałby się,


Czego nie bałby się? Krytyki? Ma to wkalkulowane, jeszcze nigdy nikt nie stworzył produktu który by się wszystkim spodobał.

a jedynie liczyłby co daje
@patykiem_pisane

Czego nie bałby się?

Dzbanie, nie ucinaj mojej wypowiedzi, bo wtedy odpisujesz mi głupotami na coś, czego nie twierdziłem.

Nie wiedziałem, że kierowanie się zyskiem w kapitalizmie jest lewym tokiem myślenia

J.w.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że przedsiębiorca nie boi się klapy finansowej i upadku firmy XDDDD

W przypadku zmiany homotęczy chodziło o większy zysk.

Szkoda mi czasu już na ciebie xD
@Volki: XDDD

Ok całe trzy zdania w wierszu nie pocięte.

Gdyby przyjąć twój lewy tok myślenia, to przedsiębiorca nie bałby się, a jedynie liczyłby co daje większy zysk.


Czego nie bałby się i od kiedy liczenie na większy zysk u kapitalisty jest oznaką lewego toku myślenia XDDD

W przypadku zmiany homotęczy chodziło o większy zysk.


Gdzie napisałem, że jest inaczej. Wskaż proszę konkretne zdanie.

Szkoda mi czasu już na ciebie xD
@patykiem_pisane

Czego nie bałby się i od kiedy liczenie na większy zysk u kapitalisty jest oznaką lewego toku myślenia XDDD

Przecież mowa jest dzbanie o cd projekcie. Jeśli przyjąć twój lewacki tok i nie byłoby kontroponii, to nie bałby się zmiany na homotęczę.
Naprawdę jesteś tak ułomny, że nie rozumiesz prostych zdań? Może usuń homotęczę, to wtedy odblokuje ci mózg.
Przecież mowa jest dzbanie o cd projekcie. Jeśli przyjąć twój lewacki tok i nie byłoby kontroponii, to nie bałby się zmiany na homotęczę. Naprawdę jesteś tak ułomny, że nie rozumiesz prostych zdań? Może usuń homotęczę, to wtedy odblokuje ci mózg.


@Volki: XDDDD

W którym miejscu wywnioskowałeś z moje wypowiedzi nie będzie krytyki? Wyraźnie napisałe np tutaj:

Zabronił ktoś tobie wyrażenia opinii o produkcie kapitalisty? Ja nie, tylko wyrażam swoja opinię o
@patykiem_pisane Ostatni komentarz, bo nie czytasz z kontekstem, a odpowiadasz jakby każda wypowiedź byłaby niezależna xD

W którym miejscu wywnioskowałeś z moje wypowiedzi nie będzie krytyki? Wyraźnie napisałe np tutaj:

Bo krytykujesz krytykę i robisz z tego zrzut, podpierając się Korwinem, że "piewcy wolnego rynku" nie rozumieją, więc krytyka jest niepotrzebna. A ja ci dzbanie tłumaczę dlaczego jest potrzebna a twoja krytyka jest bezsensowna.

Teraz kolejne pytanie od kiedy dążenie do zysku
Ostatni komentarz, bo nie czytasz z kontekstem, a odpowiadasz jakby każda wypowiedź byłaby niezależna xD


@Volki: Taaa wiadomo KONTEKS wypowiedzi XDDD

Bo krytykujesz krytykę i robisz z tego zrzut, podpierając się Korwinem, że "piewcy wolnego rynku" nie rozumieją, więc krytyka jest niepotrzebna. A ja ci dzbanie tłumaczę dlaczego jest potrzebna a twoja krytyka jest bezsensowna.


Popieram się Korwinem, bo sam napisał, że przedsiębiorca ma się bać, że upadnie oraz stać na