Wpis z mikrobloga

@Kamila_01: studiowałem tam kilkanaście lat temu. Generalnie z dobrymi wynikami na maturze nie było problemu się dostać na informatykę/elektronikę i telekomunikację - rekrutacja na podstawie punktów z matury (jedynie na wojskowych są dodatkowe testy psychologiczne/sprawnościowe). Znacznie trudniej jest się utrzymać. Kiedyś było takie powiedzenie "Z WATu nie wyrzucają z WATu się samemu odchodzi, albo wpada się pod dwudziestkę (jedyna linia tramwajowa przy uczelni)" Z 306 osób, które zaczynały studia
  • Odpowiedz
Rekrutacja na podstawie wyników z matury które są zamieniane na punkty według tabelki która jest gdzieś dostępna na stronie wydziału. Ja jak szedłem na informatykę to liczyła się matma angielski i fizyka (lub inny przedmiot rozszerzany na maturze). Jeżeli chodzi o poziom no to wszystko zależy od kierunku i wydziału. Ja się mogę o informatyce wypowiedziec więc jak coś to pisz priv
  • Odpowiedz
@Kamila_01: Studiowałem tam chwilę elektronikę i telekomunikację cywilnie (start 2016) i mam kilku kumpli, którzy to skończyli. Ogólnie progi są dosyć niskie, dużo niższe niż na Politechnikę Warszawską i panuje tam niezły #!$%@?, ale cały ten teren ma swój urok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz